ZALOGUJ SIĘ

Glos lektorki angielskiego to koszmar

rok temuostatnia aktywność: rok temu
Nie wiem czy to robot czy pani z chorym gardłem ale nie mogę jej słuchać..Cos strasznego żeby dać taką lektorkę angielskiego
K
kunowr01
basiamakowiecka - Zgadzam się. Jej głos aż mi brzęczy w uszach i irytuje mnie niemiłosiernie. Zresztą mam wrażenie , że lektorzy dobrą dykcją nie grzeszą i czasem czytają zdania bardzo niedbale. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

W naszym kursie znajdziesz nagrania native speakerów. Jeśli któreś z nagrań budzi Twoje wątpliwości, podeślij nam link do niego, wtedy będziemy mogli zweryfikować jego jakość. Nasz adres e-mail [...]@etutor.pl.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po co wysyłać linki nagrań do weryfikacji skoro można bez przeszkód usunąć nagrania pani lektorki . Zgadzam się że głos tej lektorki jest skrzeczący nie da się słuchać ....czy pracownicy eTutora tego nie słuchają ?
spajk
adrianna.wu - W naszym kursie mamy wiele żeńskich nagrań. Na podstawie tak szczątkowych informacji niestety nie mamy możliwości nawet go zlokalizować. Jeśli macie jakiekolwiek zastrzeżenia zawsze pomocne będzie podanie linku do konkretnego nagrania :) - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki