ZALOGUJ SIĘ

Czy można się tutaj uczyć innych języków oprócz angielskiego?

12 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Neunert

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

Niestety,nie ma takiej możliwości.
eTutor to pierwsza szkoła (języka angielskiego) online
S
sjadasz
madzia83 - z e-tutor jest jeszcze hiszpański...Zobacz na groupon
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też poruszałam ten wątek, tak jak wiele innych osób. Podobno inne języki są w przygotowaniu, ale tę informację widziałam już dawno, a dalej, jak widać, nie ma takiej możliwości.
magdawell7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

slawek4

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niedługo będzie niemiecki, a potem hiszpański.
L
LunaRad
LunaRad - Podobno :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak się ma pakiet "darmowych minut" to można się uczyć na własna rękę innych języków ale w bardzo okrojonym zakresie, np. słówka.

Niestety brak możliwości wklejania ich wymowy z własnych plików skutecznie mnie przed tym powstrzymuje:/
quantum137
QuantumChild - Zajrzyj tu: http://ankisrs.net/
bardzo przyjemny program, umożliwiający odtwarzanie wymowy z plików źródłowych.
- 12 lat temu
quantum137 - Wygląda zachęcająco - już testuję:)
Dzięki!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jeszcze niemieckiego
S
sniewczas1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak niemiecki jest juz dostepny... doslownie wczoraj przez przypadek zmienilam flage z angielskiej na niemiecka i mialam angielski :) nawet odrobine sprobowalam:)... Mi porzeby jest tylko angielski :)
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałabym zapytać, czy jest jaka twórców tego programu, że pojawi się tu kiedyś francuski? Jestem zachwycona nauką angielskiego z eTutorem. Kiedyś uczyłam się francuskiego, ale sporo zapomniałam i chciałabym go sobie odświeżyć. Korzystałam swego czasu z Supermemo, ale eTutor jest o niebo lepszy :) Bardzo proszę o francuski!!!!!
A
anna.ryc
aleksandra.rosiek - @anna.ryc dziękujemy za miłe słowa. Na ten moment nie mamy w planach innych języków - intensywnie skupiamy się na udoskonalaniu istniejących kursów: języka angielskiego i niemieckiego. Pozdrawiamy! - 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki