ZALOGUJ SIĘ

O co chodzi z nowym regulaminem e-tutora?

rok temuostatnia aktywność: rok temu
ostatnio dostałem info, że wprowadzane są jakieś zmiany. Nie miałem, czasu jednak się z nimi zapoznać. Coś słyszałem o jakimś abonamencie. Jeśli to ma działać że płatności dokonuje się miesięcznie, to według mnie mega słabo i podejrzanie to wygląda.
Z
Zombiee
jerzy_pozoga - Hi, ja również ciekawy. O co TU chodzi? Jakieś podwyżki? Regulamin długaśny , mnie niczego nie wyjaśnia, ja nie prawnik. i ja poproszę coś na ten temat, krótko i jasno z ADMINISTRACJI. A wg. zagadania> "jak nie wiesz co jest grane, to chodzi o pieniądze, TAK / NIE ?" - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Cześć!
Tak, to prawda, że wprowadzamy zmiany. Z dniem 31 marca zacznie obowiązywać nowy regulamin. W komunikacie na profilu, który wyświetlamy wszystkim naszym Użytkownikom, znajduje się link do nowych treści. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Oto skrót tego, czego dotyczą zmiany:

(1) Nowelizacja prawa konsumenckiego
Dodajemy obowiązkowe informacje wynikające ze zmian w Prawach Konsumenta.
Przykład: na stronach z promocjami okazjonalnymi dodajemy dopisek z informacją o najniższej cenie w okresie 30 dni.

(2) Płatności
Dodajemy nowy, subskrypcyjny model pobierania opłat.
Model subskrypcyjny nie dotyczy całej platformy, a jednego z kursów. Więcej informacji pojawi się wkrótce tutaj na forum.

(3) Polityka prywatności
Aktualizujemy zapisy dotyczące bezpieczeństwa przetwarzanych przez nas danych oraz tego komu je powierzamy.

(4) Nowe funkcjonalności
Dodajemy zapisy związane z zakupem większej liczby dostępów dla użytkowników firmowych.

Prosimy Was o wyrozumiałość oraz o nienastawianie się negatywnie do nadchodzących zmian. Aktualizując regulamin, chcemy oczywiście zapewnić Wam maksymalny komfort korzystania z platformy i nauki z nami. :)
agnieszka.kw
Pracownik eTutor
rok temuzmieniany: rok temu
jerzy_pozoga - Witam Pani Agnieszka, dziękuję za szybką odpowiedź. Ja, zaciekawiony zmianami, rad bym więcej się dowiedzieć. Ja, już z nawyku przyzwyczajony do aktualnej formy i niechętny do zmian które mogłyby zburzyć dotychczasowy sposób korzystania z nauki na tym "Waszym redakcyjnym programie i moim od serca , z dawna przyjętym." Dziękuję za uwagę i poczekam. Jerzy z Wrocławia. - rok temu
celina-felina - Do tej pory za wszystkie kursy płaciłam przelewem tradycyjnym, na poczcie, a teraz nie widzę takiej możliwości. Proszę o wyjaśnienie, bo dla mnie to jest ważne. Pozdrawiam. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sposób wprowadzenia nowego regulaminu jest nie do przyjęcia.
Zapłaciłem za korzystanie z etutora, a teraz, aby dalej z niego korzystać, zostałem zmuszony do zaakceptowania nowego Regulaminu - bez tego nie mogłem przejść do powtórek. Takie rzeczy to można robić w serwisach bezpłatnych, a nie gdy za usługę już została uiszczona opłata.
Uważam, że obecni użytkownicy powinni mieć możliwość odrzucenia zmian, co wiązałoby się z wypowiedzeniem przez etutor umowy i zwrotem należności za niewykorzystany okres abonamentu.
Nie chodzi o same zmiany w Regulaminie, bo te w sumie są do przyjęcia, ale o formę.
darkobo
piotr.grela - Przecież mam wykupiony abonament do połowy 2024 roku?
To ile będzie wynosił ten abonament?
Ale wykupione abonamenty nie przepadną, może to jest okazja do podwyższenia cen.
- rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@darkobo, korzystanie z serwisu internetowego zawsze powiązane jest z akceptacją obowiązującego w nim Regulaminu. Co więcej, prawnie jesteśmy zobowiązani każdą jego zmianę wyraźnie zaznaczyć i uzyskać od Użytkowników jej akceptację.
Oczywiście, na tym etapie, Konsumentowi przysługuje prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec wprowadzanych zmian - w tym celu napisz maila na adres: [...]@etutor.pl, a my niezwłocznie rozpoczniemy procedurę zwrotu należności.

Ostatnia aktualizacja nie zmienia znacząco warunków naszej dotychczasowej współpracy, a nowo wprowadzone zapisy mają w dużej mierze charakter informacyjny. Planowana zmiana modelu płatności na subskrypcyjny dotyczyć będzie jedynie kursu języka włoskiego.

Przypominamy, że Użytkowników, którzy zakupili kurs przed 2023 rokiem, w dalszym ciągu obowiązuje jego poprzednia wersja. Akceptacja nowego regulaminu jest jednak konieczna, aby zapewnić wszystkim maksymalny komfort korzystania z platformy oraz z uwagi na przyszłe zakupy dokonywane na platformie, oraz funkcjonalności, które stale rozwijamy.

W przyszłości będziemy mieć na uwadze sugestie dotyczące przeprowadzenia tego procesu - dziękujemy za zaangażowanie i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.
adrianna.wu
Pracownik eTutor
rok temuzmieniany: rok temu
darkobo - Dziękuję za wyjaśnienie. Nowy regulamin i tak bym zaakceptował, chodziło mi jedynie o formę. Taki rodzaj alergii ;) - rok temu
adrianna.wu - Trzeba być czujnym na alergię, a jeszcze wiosna (oby niebawem było cieplej) i te pyłki, to już w ogóle :) - rok temu zmieniany: rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.