ZALOGUJ SIĘ

Angielski na spacery - kurs MP3

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Hej, poszukuję kursu MP3 który mógł bym przerabiać podczas spacerów. Ja wiem ze youtube roi się od wszelakich nagrań ale chodzi mi o coś bardziej "interaktywnego" a niżeli samo słuchowisko. Mam na myśli, że np leci jakieś zdanie po czym mamy pause i ja mam czas aby to zdanie powtórzyć sobie na głos.
kirson
piotr.grela - Elinado lub tego podobne kursy, jest tego sporo w necie... - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
kirson - byłem na elinado już wcześniej. Strona niczym prezentacja amweja a lekcja próbna to nadal zachwalanie jakie to wspaniałe. - 2 lata temu
piotr.grela - Szczerze mówiąc nie korzystałem z tego kursu ale oglądałem urywki na Facebooku...
Miałem kurs gramatyki od Darka z którego byłem zadowolony...
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Polecam podcast: Kwadrans na angielski na Spotify. Wyjaśnienia po polsku, a wymowa po ang. właśnie z przerwami na to, aby osoba słuchająca powtórzyła. Podstaw od całkowitych podstaw, ale mają ponad 200 odcinków, więc może coś się przyda.
M
Marthamaurice

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Polecam podcasty BBC World Service. Jest ich kilka. Krótkie kilkuminutowe podcasty.
- 6 minute English
- The English we speak
- Learning English drama
- learning English news review
- 6 minute vocabulary
- 6 minute grammar
Powyzsze ja obserwuje i w wolnej chwili slucham. Są całe po angielsku - brytyjski. Wiec dobry do słuchania.
matthiasgor
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu
piotr.grela - Super podcasty, można je słuchać wszędzie. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dodatkowo polecamy nasze Diki podcasty - https://www.diki.pl/podcasts
adrianna.wu
Pracownik eTutor
Gość - Jak do nich dotrzeć ze strony eTutora? - 2 lata temu
adrianna.wu - W przeglądarce internetowej logujemy się na etutor.pl, następnie wchodzimy w Gry językowe, a na dole strony jako jedne z ostatnich są dostępne podcasty Diki :) (podcasty nie są dostępne poprzez aplikację). - 2 lata temu
Gość - Znalazłam, pięknie dziękuję 🙂 - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.