ZALOGUJ SIĘ

Czy eTutor zamierza rozwinąć kurs niemieckiego?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Lubię eTutora, i skorzystałam dużo przy uczeniu się angielskiego.
Teraz uczę się niemieckiego i jestem szczerze rozczarowana i zniechęcona.

Jest bardzo mało ćwiczeń, niektóre lekcje to tylko regułki z gramatyki, często bardzo skrótowo przedstawione.
Po pierwsze są napisane językiem, który nie jest automatycznie zrozumiały dla tych, którzy nie są językowcami, czyli większości, a do tego często nie ma nawet jednego ćwieczenia tej gramatyki. Albo jest jedno - cztery zdania i to przykłady, które były pokazane wcześniej.

Muszę przyznać, że gramatyka dla niemieckiego jest bardzo słabo przedstawiona, niezrozumiałe opisy, bardzo mało ćwiczeń a w porównaniu do j. angielskiego to jest rozczarowująco.

Czy eTutor ma plan na uzupełnienie tego programu w najbliższej przyszłości?
ingainga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

@ingainga dziękujemy za podzielenie się opinią! Twój komentarz przekazałam do zespołu. Staramy się na bieżąco uzupełniać kurs języka niemieckiego o nowe materiały. W ciągu ostatnich miesięcy w kursie niemieckiego pojawiły się quizy: https://www.etutor.pl/quiz/de czy lekcje specjalne: https://www.etutor.pl/lessons/de/special, dostępne wcześniej tylko w kursie angielskiego. Stale dodajemy też nowe słownictwo. Nie mam w tym momencie informacji na temat konkretnych zmian w kursie, ale jesteśmy nastawieni na jego dalszy rozwój - krok po kroku :) Zachęcam Cię również do śledzenia naszych mediów społecznościowych - tam również prężnie działamy, aby na bieżąco dostarczyć naszym użytkownikom świeżą porcję wiedzy.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki