ZALOGUJ SIĘ

Częstotliwość słówek w zaplanowanych powtórkach

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Mam dodane około 1700 słów do powtórek, jednak dziennie pokazuje mi niecałe 100. Czy da się w prosty sposób zmienić ich ilość aby pojawiało się ich więcej dziennie?
Jak patrzę na niektóre słówka to mam: Dodane: grudzień 2021, ostatnia powtórka kwiecień 2022 następna powtórka sierpień 2022, liczba powtórek: 5. Chciałbym aby takie słówka dużo szybciej wracały do ponownej powtórki.
D
Dudawch

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zmieniłeś już częstotliwość powtórek ze standardowej na wysoką?
Jeśli nie, to możesz to zrobić w ustawieniach konta (wejście przez "hamburger" - trzy kreski w górnym narożniku) i później "Ustawienia nauki i powtórek". Później to już algorytm wyznacza częstotliwość na podstawie udzielonych odpowiedzi, a na niego nie masz wpływu. Ewentualnie dawaj 2 zamiast 3, choć nie do końca wiem jak to zadziała.
darkobo
londynwarszawianka - Hamburger/Ustawienia konta/Ustawienia nauki i powtorek.
Bardzo przydatne info @darkobo. Mam pytanie; Jak wprowadzac nowe slowa do powtorek? Za jednym razem wieksza ilosc czy mniejsza? Ostatnio wprowadzilam 500 i codziennie ustawilo sie na ok. 200, trudno przerobic taka ilosc plus lekcje.
- 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
darkobo - Każdy ma swój system. Choć uważam, że wprowadzenie zbyt dużej liczby elementów w powtórkach to powszechny błąd początkujących. System się zatyka i nie jest się w stanie powtarzać na bieżąco. Sam tak miałem :)
Teraz staram się zachować jakąś rozsądną liczbę powtórek ogółem - obecnie ta rozsądna ilość dla mnie to sto kilkadziesiąt, choć dziś mi liczba powtórek z systemu głównego spadła do 99 ;) Plus 20 nowych wczoraj dodanych. Wcześniej starałem się trzymać na ok. 200 - 250 obowiązkowych powtórek dziennie, ale teraz nie zawsze mam na to czas.
Oprócz tego, w miarę możliwości robię powtórki specjalne, ale nie więcej niż ogółem 400 dziennie ;).
- 2 lata temu
londynwarszawianka - Mialam tez po 300 na dzień i problem z jakas sensowna przerobka tych slowek. Jak sa realizowane powtorki specjalne, z listy slowek? - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
adrianna.wu - @londynwarszawianka Niezależnie od głównego modułu Powtórek można korzystać z Powtórek specjalnych, gdzie należy stworzyć zestaw list słówek. Zestaw tworzymy ze swoich list (własne listy - etutor.pl/words/user-words) lub z list dostępnych na eTutor (listy z lekcji jeszcze niewykonanych - etutor.pl/words oraz listy z lekcji zrealizowanych - etutor.pl/words/added). Gotowy zestaw można powtarzać wiele razy na kilka sposobów: tłumaczenie na angielski/ z angielskiego, ćwiczenia z obrazkami - nauka ze słuchu/ dobieranie podpisów. Jeśli nie chcesz, aby lista własna nie pojawiała się w głównym module Powtórek, warto ją wyłączyć. Więcej informacji - etutor.pl/help - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
londynwarszawianka - Dziekuje serdecznie za informacje :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki