ZALOGUJ SIĘ

egzamin certyfikacyjny z języka hiszpańskiego

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
eTutor na stronie piszecie

"Nasza platforma daje możliwość przystąpienia do egzaminu sprawdzającego poziom znajomości języka. Egzamin jest potwierdzony certyfikatem. Regularna cena takiego egzaminu wynosi 169 zł, ale można zapłacić za niego zgromadzonymi w serwisie monetami (9000)"

Kiedy i w jaki sposób mogę zapisac się na egzamin certyfikacyjny z języka hiszpańskiego?
L
lego2008
adrianna.wu - Aktualnie na platformie udostępniamy egzamin z języka angielskiego. Nadal pracujemy nad kolejnymi poziomami zaawansowania w kursie eTutor hiszpański. Jeśli certyfikat z hiszpańskiego będzie dostępny, poinformujemy o tym :) - 2 lata temu
lego2008 - W takim razie jest to małe oszustwo. Zakupiłem kurs hiszpańskiego na podstawie określonych informacji (cytat powyżej) które okazują się być nieprawdziwe (nigdzie nie ma informacji, że nie dotyczy to hiszpańskiego). Co zamierzacie z tym zrobić, bo na razie wygląda to na wyłudzenie? - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu
adrianna.wu - Przekazałam prośbę o doprecyzowanie informacji na stronie do odpowiednich osób w naszym zespole. W kwestii zakupionego kursu skontaktowałam się z Panem w wiadomości prywatnej. - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki