ZALOGUJ SIĘ

Czy jest możliwość wyłączenia "ślimaka"?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Mam pytanie czy jest możliwość wyłączenia ślimaka podczas odtwarzania zdań i zwrotów? Ja często uczę się tak, że odtwarzam dane zdanie w normalnej prędkości, ale kilka razy - tak, aby je wysłyszeć prawidłowo. Chciałbym użyć "ślimaka" (zwolnione tempo) dopiero wtedy, gdy normalne, wielokrotne odtwarzanie nie pozwala mi mimo wszystko na zrozumienie wymowy.
F
Foxymf
adrianna.wu - Po odsłuchaniu w zwolnionym tempie następnie nagranie będzie można odtworzyć już w normalnej prędkości. Jeśli jednak chcesz wyłączyć ślimaka, to w każdej chwili możesz to zrobić, wystarczy wejść w ustawienia - https://www.etutor.pl/profil/preferencje - 2 lata temu zmieniany: 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jeśli komuś się przyda ta informacja - użycie spacji do ponownego odtwarzania eliminuje przejście w tryb ślimaka.
F
Foxymf
adrianna.wu - Nic nam nie wiadomo na ten temat, aby spacja coś tu eliminowała :)
Ale w ustawieniach konta można wyłączyć ślimaka - https://www.etutor.pl/profil/preferencje
- 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To proszę przetestować - spacja , mimo wielokrotnego użycia do odtworzenia nagrania, nie powoduje na szczęście automatycznego przejścia w tryb ślimaka. A więc jest to rozwiązanie mojego problemu.
Inna sprawa, że ślimak jest świetną funkcjonalnością - bardzo przydatną i cieszę się, że został wprowadzony. Chodziło mi tylko o to, abym mógł sam zadecydować kiedy chcę go użyć. Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby umieszczenie przycisku ślimaka, który powodowałby odtworzenie w zwolnionym tempie, a nie odtwarzanie naprzemienne - raz szybciej, raz wolniej.
F
Foxymf
adrianna.wu - @Foxymf cieszymy się, że tryb spowolnionego odtwarzania jest dla Ciebie pomocny :)
Potwierdzam, że przekazałam sugestię do odpowiednich osób w naszym zespole — dziękujemy.
Nie mogę zagwarantować wdrożenia zmian, ale na pewno pochylimy się nad propozycją.
- 2 lata temu
Foxymf - Dziękuję i pozdrawiam - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.