ZALOGUJ SIĘ

Czy można wprowadzić opcje by w grze Słowotok przy wpisywaniu poprawnego słowa pojawił się odczytanie tego wyrazu?

2 lata temuostatnia aktywność: rok temu
Wiem że czepiam się szczegółów i pod koniec gry pojawia się lista cały wyrazów i można kliknąć ikonkę z wymowę ale jak by była też taka możliwość na początku. (Oczywiście jeśli będzie poprawne" hasło...)
PS. czy Zadaj pytanie zajmuję się takimi "rzeczami" czy bardziej takie sugestię na maila?
Maxarnis
Maxarnis - Wg mnie podchodzi pod kategorię - pytania związane z metodami efektywnej nauki języków obcych. Niż pod formularz błędu.. - 2 lata temu
adrianna.wu - Dziękujemy za sugestię, przekazałam ją do odpowiednich osób w naszym zespole.
Nie mogę zagwarantować wdrożenia zmian, ale na pewno pochylimy się nad propozycją.
- 2 lata temu
Marcin48 - Maxarnis, dużo grasz w SŁOWOTOK? Napisz proszę, jak to działa, w sensie - co rozwija ta gra, jakie umiejętności. Napisz co myślisz o tej grze. Ja bardziej siedzę w pisaniu dyktowanych zdań, ewentualnie też ostatnio robię krzyżówki i pamięć. - rok temu zmieniany: rok temu
Maxarnis - Swego czasu bardzo dużo grałem w gry na e-Tutorze dla frajdy i rozruszania szarych komórek. Był to początek/wstęp do nauki na j. ang do lekcji z poszczególnych poziomów.
"Słowotok" dawał mi satysfakcje że w określonym czasie tyle potrafiłem finalnie znaleźć słówek. Potem bez ograniczeń czasowych było ok 100 słowek-kombinacji lub więcej ale to ciekawostka. Bardziej w scrabble przydatna niż realnej rozmowie... lub jako rozgrzewka do nauki danego zagadnienia (ale znaleźć balance)
Obecnie korzystam:
-"Pamięć z dopasowania par" jako pomiar mojego zmęczenia przerwie w nauce
-"Krzyżówki" do przypomnienia słownictwa/powtarzania
- "Dyktowanie słówek" jako Listening
- rok temu zmieniany: rok temu
Marcin48 - Muszę spròbować SŁOWOTOK. Może się do niego przekonam. - rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

tak 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
P
Pasiu1990

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

eTutor wciąż się rozwija, i to mi się podoba. Dobre jest, że każdy może dodać swoją sugestię, by ulepszyć usługę edukacyjną eTutor. To naprawdę duży plus.

Nastawienie na potrzeby klienta staje się coraz ważniejsze, w tym sensie, że można łatwo porównywać ceny usług różnych firm - dlatego kluczowe są detale, które przyciągną i zatrzymają przy danym przedsiębiorstwie edukacyjnym.

eTutor na tym polu należy do czołówki. Oby tak dalej :-)
Marcin48
Marcin48 - Taki pomysł... wszelkie zmiany wymagają nakładu pracy i środków - wiadomo. Jeśli eTutor będzie miał więcej bieżących wpłat za usługi edukacyjne, to będzie mógł w większym stopniu finansować różne zmiany i ulepszenia funkcjonalności.

Dlatego - jeśli ktoś może - to myślę, że jest dobrym pomysłem, by w czasie promocji (które zazwyczaj wynoszą 40 lub 50 procent zniżki) kupić już teraz abonament np. na rok. Czas się zsumuje i dzięki temu użytkownik zyska większy komfort oraz pewność, że ma abonament w niskiej cenie, bez obawy o przyszłe możliwe podwyżki.

Co o tym myślicie? Ja jakiś czas temu właśnie tak zrobiłem.
- rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak samo. Są raz na kwartał co jest super pomysłem jak ktoś się waha. Najlepsze promocje są w grudniu. Każdy coś znajdzie dla siebie. Duży wachlarz różnych pakietów tydzień po tygodniu. Ostatnim razem zaskoczył mnie dożywotni z angielsko + inne obce języki
Maxarnis

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od SŁOWOTOKU temat zeszedł na promocje eTutora :-) Ja za dotychczas zakupione kursy mam 35 procent zniżki na dowolny kurs :-) Kiedyś pewnie skorzystam z tej zniżki i kupię BUSINESS ENGLISH.
Marcin48
Maxarnis - BUSINESS ENGLISH jest niesamowicie ciekawy. Oprócz słownictwa czy gramatyki są porady i nowości korporacyjne dla potencjalnych pracowników. Zasada nauki do 25 z minutnikiem a potem 5 min przerwy (nazwana coś od pomidora)...

W grudniu załapałem na przecenę kursu biznesowego.
- rok temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.