ZALOGUJ SIĘ

Gramatyka angielska.

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Witam, czy macie do polecenia jakies miejsce, ewentualnie na tej stronie jak najlepiej przerabiac gramatyke angielska ?? ( np okresy warunkowe, strona bierna etc ). Bo poki co jest strasznie porozrzucane tutaj, i nie wiem jak czy mozna jakos sprawnie wyszukac, np jakbym chcial sobie przypomniec present perfect.
M
MarcnGalera

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

jeżeli wejdziesz w burgera (3 kreski poziome, z boku strony) to jest tam zakładka "Gramatyka". Myśle że może ci pomóc :)
L
lena_p

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak, o to chodzilo. Ale nie spodziewalem sie, ze trzeba miec businness wykupiony xd. No nic, bede szukal gdzie indziej, a tutaj bede korzystal z powtorek :).
M
MarcnGalera
lena_p - No tak, trzeba mieć kurs... tzn. nie zawsze tylko bussiness ale jakiś tak ;) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zawsze wpisuję dane zagadnienie w wyszukiwarkę internetową i pojawiają mi się ogromne ilości przeróżnych blogów o nauce języka. Każdy z tych blogów zawiera bardzo obszerne treści. Od synonimów, po sposoby typu jak coś powiedzieć uprzejmiej, czy bardziej jak nativ.. wszystko.
G
grd

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
witam, tez dokladnie tego szukalam i znalazlam. w lekcjach trzeba kliknac te kropeczki po prawej a następnie wybrac strony listy wg typu czy cos takiego a kolejnie wybrac notatka gramatyczna. wyswietla sie po kolei taka lista w ktorej lekcji sie ona znajduje, jest podzielona jednak na poziom jezyka. Mam nadzieje z pomoglam ;)
Krejzolka1995
2 lata temuzmieniany: 2 lata temu
MarcnGalera - Tak, o coś takiego chodziło. Dzięki :) - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.