ZALOGUJ SIĘ

Dzień dobry, czy po zakończeniu danego poziomu uzyskuje się certyfiakt ? jak on wyglada ? czy aby go uzyskac na koniec jest jakis egzamin ?

2 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Dzień dobry, czy po zakończeniu danego poziomu uzyskuje się certyfiakt ? jak on wyglada ? czy aby go uzyskac na koniec jest jakis egzamin ?
J
justynadepczynska.19
adrianna.wu - Aktualnie nie posiadamy egzaminu certyfikacyjnego w języku niemieckim. Jednak na naszej platformie każdy Użytkownik może pobrać zaświadczenie potwierdzające wykonanie lekcji na danym poziomie zaawansowania. Zaświadczenie można pobrać w tym miejscu: https://www.etutor.pl/exams. Jest to możliwe po wykonaniu minimum 80% lekcji na określonym poziomie zaawansowania. - 2 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

A czy planują Państwo w przyszłości wprowadzić certyfikat do innych języków niż angielski?
A
Anka-z-Kaszub

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

pytanie Pani Anki z Kaszub jest sensowne oraz ważne. Ważne by dla każdego języka docelowo była taka możliwość. Rozumiem brak takiej możliwości dla języka hiszpańskiego, czy francuskiego, ale brak tego serwisu dla niemieckiego mnie nieprzyjemnie zaskoczył. To daje się załatwić organizując współpracę z innymi firmami.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Potwierdzam, że przekazałam sugestię do odpowiednich osób w naszym zespole — bardzo dziękujemy.
Nie mogę zagwarantować wdrożenia zmian, ale na pewno pochylimy się nad propozycją.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.