ZALOGUJ SIĘ

Jak traktować ofertę na grouponie?

12 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam,
chciałbym upewnić się w związku z ofertą na grouponie:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/etutor-shopping/2050742

-Oferta ta jest traktowana tak, jak wykupienie abonamentu? (Czyli mam dostęp do wszystkiego, np. tworzenie własnych list słówek ?)
-Czy jeżeli mam założone nowe konto ale nie wykupiłem jeszcze żadnego abonamentu, to jestem traktowany jako nowy użytkownik, tak?

Dziękuję i Pozdrawiam

P.S.
Jeśli pojawiały się podobne pytania, przepraszam, błąd że nie znalazłem.
O
overachiever

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Mam ten sam problem i też nie wiem co zrobić
G
Gabrysia66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja też kupiłam na grouponie i mimo że wczesniej zalożyłam konto (bez wykupienia, próbne), to zostal mi po prostu przedłuzony abonament o kolejne 366 dni. Nie mmusialam zakladac nowego konta z innymi danymi.
E
erica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wykupienie oferty na grouponie nie daje - niestety - dostępu do wszystkich opcji. Ja kupiłam na gruponie coś co nazywa się DIKI English. Abym jednak mogła w pełni korzystać ze wszystkich możliwości etutora - muszę dodatkowo zapłacić :) Nie wiem natomiast jak to działą w przypadku osób, które wcześniej wykupiły kurs, a tera poprzez Groupon chcą przedłużyć abonament.
sokols
Ewa-Sally - Do czego nie masz dostępu i musisz dodatkowo zapłacić? Za opiekę nauczyciela i egzamin? - to każdy tak ma.

Poza tym Diki English to inny kurs niż to, o co pyta overachiever. Dlatego ja nie mogę zobaczyć treści twoich lekcji, a ty nie zobaczysz moich. To jak dwa różne podręczniki do tej samej podstawy programowej, ;) więc skoro masz już jeden, to nie opłaca ci się kupować drugiego, bo ci się zdublują treści programowe. ;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Ewa-Sally - Natomiast aktualna oferta na grouponie jest kierowana do nowych użytkowników. - 12 lat temu
sokols - Ewo - masz rację- DIKI to zupełnie inny kurs niż etutor angielski-teraz dopiero załapałam. Pisząc , że muszę dodatkowo płacić , miałam na myśli sytuację, że gdy klikam na np. POZIOM B1 etuor angielski - pojawia mi się komunikat, abym zapłaciła abonament za ten kurs. Teraz dokładnie sprawdziłam i już wiem, że Diki Angielki to 125 innych lekcji niż Etutor Angielski- który to kurs ma 150 lekcji. Tak czy owak dziękuję za inspirację do poszukiwań :) Człowiek całe życie się uczy :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja mam wykupiony kurs z groupona i wydaje mi się, że wszystko hula (Lekcje, ćwiczenia, słówka, gramatyka, testy etc). Nie ma tylko egzaminu certyfikującego w pakiecie i opieki nauczyciela (to jest w premium).
zolzica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak widzę, po wykupieniu groupona po prostu przedłużasz abonament o kolejne np. 365 dni. Jestem bardzo zachęcona do dalszej nauki i chciałabym wykupić za jakiś czas premium, czyli sprawdzanie prac i opiekę tutora. Nie wiem na razie, jak rozszerzyc swoją opcję podstawową. Chcę wskoczyć na mocne c1 i w końcu zdac egzamin :)
E
erica

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam pytanie co do Grupon. Czy to coś innego niż etutor? Nie miałem z tyn nigdy do czynienia. Lepszy kurs??? czy inny???
jsepiol
Ewa-Sally - Kliknąłeś może w ten link z pytania...? ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem najlepszych odpowiedzi udzieli Ci administracja (szczególnie jeśli chodzi o to kto i do jakiego momentu jest traktowany jako nowy użytkownik). Proponuję skorzystać z opcji "Kontakt" na dole strony.
A tu jest porównanie i zakres jaki obejmuje kurs eTutor angielski i eTutor Premium:
https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/premium/
Pozdrawiam :)
paulina2701
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Właśnie kupiłam kupon na Grouponie,ale jak loguję się z wcześniej założonego konta to system nie chce mnie puścić dalej,dając odpowiedź,że ten login należy do innego konta,wie ktoś dlaczego?wydaje mi się,że i tak będę musiała założyc nowe konto.
G
Gabrysia66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za radę,jutro też postaram się skontaktować z Administracją.
G
Gabrysia66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na powyższe pytania znam już odpowiedzi dzięki własnemu doświadczeniu.
Ofertę na grouponie kupiłem, jest tak traktowana jak zwykły abonament (oczywiście BEZ wersji premium).
Każdy, kto nie wykupił wcześniej abonamentu jest traktowany jako nowy użytkownik (przynajmniej tak wywnioskowałem).
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Miło rozpocząć z wami naukę.
Witam!
O
overachiever

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.