ZALOGUJ SIĘ

Español - wystartował kurs hiszpańskiego

zmodyfikowany: 3 lata temuostatnia aktywność: 2 lata temu
Nie do wiary, hiszpański już jest w ofercie etutor.pl. BRAWO NAUCZYCIELE "EL ESPAGNOL". Jestem bardzo zadowolony

Nie widzę informacji:
- O ZNIŻKACH NA POCZĄTEK.
- O ZNIŻKACH ZA REFEROWANYCH # ZAWODNIKÓW#.
- CZY PREMII DLA BYWALCÓW SZKOŁY e-tutor.pl.

DOBRZE, ŻE HISZPAŃSKI WYSTARTOWAŁ. Gratuluję!
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Cieszymy się bardzo z ciepłego przyjęcia naszego nowego kursu :) I jeśli pojawi się zniżka okazjonalna na roczny kurs eTutor hiszpański, to oczywiście będziemy o tym na bieżąco informować w naszych mediach społecznościowych i na platformie. W razie zainteresowania zakupem już teraz to Użytkowników z dłuższym stażem zachęcamy do skorzystania ze zniżki lojalnościowej dostępnej na koncie :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak teraz gdy jest nowy kurs, wszyscy zwolennicy zastanawiają się " where to squirell some money away from for Spanish course?

Na razie wkupiłem kurs dla brata, przerobiłem jedną lekcję hiszpańskiego i w ciągu dwu tygodni wykupię kurs. Na pewno będę uczył się hiszpańskiego z etutr.pl.


System zlicza pieniądze wirtualne z obu kursów w jednym liczniku. Mi, to odpowiada.

Pomyliłem się we wpłacie pieniędzy na nie swoje konto, Panie sprawnie dokonały zmiazy.

wprowadzenie drugiego języka do nauki stwarza nowe problemy. Bëdę informował jak mi idzie
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
adrianna.wu - Panie Michale, z informacji, które posiadam, wpłata została przeniesiona zgodnie z prośbą, a kurs Travel English został aktywowany na Pana koncie w poniedziałek — co też moja koleżanka Marta potwierdziła mailowo :)
Informację o ważności abonamentów znajdzie Pan w tym miejscu - https://www.etutor.pl/profil/historia
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

skorygowałem wcześniejszy post. mea culpa!
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.