ZALOGUJ SIĘ

Brak tłumaczenia nowych słówek

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Dlaczego czasem, gdy w lekcji pojawiają się nowe słówka jest tylko obrazek i słowo po angielsku, a nie ma tłumaczenia na polski? Nie wiem wtedy czy chcę dodać to słowo do powtórek. Z obrazka nie zawsze można domyślić się znaczenia. A nie zawsze chcę dodać do powtórek słowo, którego co prawda nie znam, ale po prostu na ten moment nie jest ono dla mnie istotne (bo np. jest bardzo rzadko używane).
D
DorLew2021

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Nie wiem jak to jest w aplikacji smartfonowej, ale na PC jeśli najedzie się myszką na obrazek to wyskakuje pop-up z tłumaczeniem.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękujemy za sugestię, weźmiemy ją pod uwagę przy planowaniu zmian na naszej platformie.
Jeśli wykonujesz lekcję na komputerze, to pomocna jest tu wskazówka od @tlstar - po najechaniu myszką na obrazek pojawi się tłumaczenie.

Jeśli na początku lekcji dodasz słówko, którego jednak nie chcesz w module "Powtórki" to możesz je odszukać na liście wszystkich elementów angielskich https://www.etutor.pl/words/elements-in-repetitions/all i je usunąć za pomocą "minusa".
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety najeżdżanie na obrazek nie działa.
D
DorLew2021
tlstar - Może być kilka innych problemów z Twoim sprzętem i oprogramowaniem. Np. nieodpowiednia wersja i konfiguracja przeglądarki https://www.etutor.pl/help/technical-requirements , oprogramowanie blokujące reklamy czy zablokowane okienka pop-up. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
adrianna.wu - @DorLew prosimy o przesłanie linku do tej części lekcji, w której nie działa funkcja wyświetlania tłumaczenia po najechaniu myszką na obrazek.

Wiadomość należy przesłać na adres e-mail [...]@etutor.pl. Dodatkowo można dołączyć zrzut ekranu (plik w formacie jpg.) - będzie to dla nas pomocne przy weryfikowaniu Twojej sprawy.
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki