ZALOGUJ SIĘ

Czy w dyktowaniu, obrazkach można dodać liczniki? Pomogłoby to w kontrolowaniu swojego codziennego planu nauki

12 lat temuostatnia aktywność: rok temu
E
ewa_debrzno

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Spróbuj tutaj sobie ustawić.

https://www.etutor.pl/profil/cele-nauki/
slawek4
ewa_debrzno - Przecież nie o to chodzi. Każdy kto chce ustawia sobie cele nauki, ale robiąc obrazki czy dyktowanie trzeba sprawdzać co chwilę na głównym profilu, czy wypełniło się założony plan, a samodzielne liczenie zbyt dekoncentruje. - 12 lat temu
drumstick - Super Ewa! Chodzi o możliwość koncentracji! Licznik pomógłby skoncentrować się na nauce. Inaczej nauka jest "na wyczucie", trudno realizować zaplanowane cele. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dobra propozycja. Albo może dodać wskaźnik na stronach "Dyktowanie", "Fotolekcje", pokazujący jaki procent tygodniowego planu w danym momencie wykonało się. Bo czasami zdarza mi się zrobić ćwicenia dużo powyżej normy.
drumstick
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Ewa-Sally - "Bo czasami zdarza mi się zrobić ćwiczenia dużo powyżej normy." - a to źle?
Mnie się zdawało, że im więcej ćwiczeń, tym lepiej, coś się tam zawsze utrwali; jak któregoś dnia ma się szczególne natchnienie na dyktowanie albo krzyżówki, to taki rodzaj ćwiczeń warto robić, następnym razem może być coś innego. W ten sposób nauka będzie przyjemnością, a nie ciężkim obowiązkiem. :)
Licznik mógłby być, nie zaszkodziłby. ;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
drumstick - Zgadzam się Ewa, że podstawą sukcesu jest, by uczyć się z przyjemnością, nie na siłę.
Choć dodam, że znalezienie "złotego środka" jest tu ważne - by ćwiczyć, wykorzystując różne sposoby. Dlatego taki licznik pomógłby w znalezieniu odpowiednich proporcji w stosowaniu ćwiczeń.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witajcie!
To dobry pomysł. Proponuję, aby każdy z nas wysłał mailem taką prośbę do administracji. Jeśli dostaną od kilku osób taką samą prośbę to może ją uwzględnią.
E
ener8

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie wiem, czy dobrze rozumiem Wasz problem, więc proszę mi nie mieć za złe, jesli palnę głupotę, ale czy nie wystarcza Wam to, co macie w swoim profilu/raportach dziennnych? Tam są i obrazki i dyktowanie z wykazaniem ile i którego dnia zrobiliście.
askawska
dania57 - masz rację. Można to zobaczyć w swoim raporcie dziennym.Ale jeśli to tylko drobiazg dla informatyka to nie widzę problemu, aby taki licznik był widoczny.
Teraz jak robię ćwiczenia typu dyktowanie,obrazki itp robię sobie limit czasowy a tak mogłabym robić limit ilościowy
- 12 lat temu
askawska - OK, po prostu chodzi o to, żeby było cały czas na wierzchu? - 12 lat temu
drumstick - Ja podobnie "odkryłem", że danie sobie limitu czasowego jest jakomś rozwiązaniem. Alw licznik byłb=y lepszy, gdy chce się wykonać założony plan. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.