ZALOGUJ SIĘ

Jak zmniejszyć liczbę powtórek na dzień?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Nie rozumiem rożnicy w ustawieniach między dwiema powtórkami w ustawieniach. Jest tam plusik i jakis drugi symbol.
J
jacekpuchalik68
tlstar - Napisz dokładnie w czym problem. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie bardzo wiem co co chodzi z tym plusikiem i drugim znaczkiem, i w ogóle gdzie jest ten plusik, ale może w tym niedawnym wątku znajdziesz jakąś podpowiedź: https://www.etutor.pl/forum/thread/1274358-jak_ustawic_konkretna_liczba_powtorek_na_jeden_dzien.html?
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chodzi mi o to,ze jak sie wchodzi w tygodniowy plan nauki to jest opcja powtorki i jest obok nich taki symbol ze strzalkami w kołku i nowe elementy w powtórkach i obok nich jest plusik. I jak sobie ustawiłem po 10 w kazdym to na drugi dzien mialem bardzo duzo powtorek.
J
jacekpuchalik68
darkobo - Cholibka, ja w Tygodniowym planie nauki nie mam żadnych plusików. Może mówimy o różnych sprawach? Może podrzuć link jakiś, czy coś.

Ale jeśli jest to ten sam Tygodniowy plan nauki, o którym myślę, to służy on tylko do ustawienia celów. Taki motywator. Nie ma żadnego wpływu na to, co proponuje program.

Może akurat zbiegło ci się w czasie, że dodałeś sporo nowych elementów do powtórek i stąd ta duża liczba powtórek na drugi dzień.
- 3 lata temu
kania.marta - Zgadza się. @darkob słusznie zauważył, iż może być to zbieg okoliczności. Tygodniowy plan nauki, nie ma wpływu na liczbę powtórek :) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.