ZALOGUJ SIĘ

chcialabym was sie cos zapytac poprosic

12 lat temu
co prawda mam jeszcze duzo dno darmowego abonamebtu coraz bardziej ta strona zaczyna mi sie podobac i chce jeszcze duzo cwiczen na niej zrobic a mam czas tylko do 2 maja i bym chciala zaprosic nowe osoby tylko ze juz chyba nie znam nikogo jesli by ktos z was np znal kogos to prosze mozecie przekazac abym mogla takiej osobie wyslac zaproszenie? pozdr
ggosia84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Na citeam.pl jest chyba jeszcze promocyjna oferta rocznego abonamentu kursu angielskiego na platformie diki, czyli na tej na której my się uczymy. Sprawdz sobie, bo to jest właśnie chyba etutor.
J
jredlicka-dysko
ggosia84 - Ok dzieki wielkie za pomoc - 12 lat temu
ggosia84 - co mam wpisac w google? mozesz podac link? - 12 lat temu
ggosia84 - Ok dzieki. mam pytanie czy jak sie na tej stronie zarejestruje to rowniez bede miala przez 7 dni darmowy abonament? - 12 lat temu
Ewa-Sally - O 7 dniach nic nie wiem.
Jak skorzystasz z tego linku, to będziesz miała za 79zł roczny abonament na Diki Angielski. To jest kurs biznesowy.
Ten kurs to NIE jest to samo, co kurs eTutor. Owszem, jest na tej samej platformie, ale lekcje są inne.

Tu jest trochę szczegółów, ale nie za dużo: https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/103110-Czym_rozni_sie_etutor_od_nowego_kursu_diki_angielski_.html/0#unread

Musisz sama zdecydować, czy warto.
- 12 lat temu
ggosia84 - wole raczej etutor dzieki za odp pozdr - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.