ZALOGUJ SIĘ

W jakiej formie jest platforma językowa etutor?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Zastanawiam się nad wykupieniem rocznego abonamentu, ale czy ten serwis jest w miarę żywy? Posiada w miarę aktywną społeczność? Wydaje mi się, że szału nie ma, więc mam pewne obawy czy platforma nie padnie po kilku miesiącach z braku chętnych?
MarcinHezychasta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Z tego co widzę to serwis działa od kilku lat i cały czas się rozwija. Ja mam abonament od półtora roku, wykupiłam kolejny. Dodali dopiero co cały nowy kurs maturalny, na bieżąco są dodawane nowe lekcje specjalne, nawet w tym roku widzę, że facebook się rozhulał i systematycznie są dodawane nowe treści i jakieś ciekawe słówka tematyczne itd. Nie wiem jak ze społecznością, bo to mnie nigdy nie interesowało specjalnie, ale sam serwis na pewno będzie działał dalej, bo wg mnie już istniejące treści i lekcje generują nowych użytkowników. Mnie się z tym serwisem najprzyjemniej pracuje z angielskim.
Pokretka
darkobo - Potwierdzam. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie ma lepszej platformy do nauki angielskiego w Polsce lub w UK. Choc zawsze mogla by być lepsza. Moja ocena 4/5.
piotr.grela
jerzy_pozoga - Hi Piotrze. Czytam twoje wypisy i określam jako miarodajne, proste życiowe. Szczęśliwego nowego roku i postępu w nauce. - 3 lata temu
piotr.grela - Jurek dzięki za życzenia. Tobie i wszystkim uczącym się na tym forum, życzę normalnego, zwykłego roku :-) - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję Wam za odpowiedzi, a więc dzisiaj się na nią zdecyduję. :)
MarcinHezychasta

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hi Marcn Hezychasta bądź optymistą i połącz się sercem z tym naszym Et. A wg Piotra -zgadzam się! Na poparcie jestem TUTAJ od kilku lat, wszystko mi się podoba, również Piotra Greli forumowe wypisy które są dla mnie bardzo ciekawe, prosto z ulicy wielkiego Londynu, informacje dotyczące języka używanego na co dzień w powszechnym wydaniu.
.............
Tutaj na Et. mam szansę zagłębiać się w gąszczach gramatyki angielskiej każdego dnia. PODCASTY to również dla mnie ciekawe opowieści życia anglojęzycznych obywateli. Forma przekazu na Et. zmienia się ale dla mnie jest FAJNA!
Pozdrawiam
jerzy_pozoga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.