ZALOGUJ SIĘ

NIEMCY - nauka w e-tutor, czy nadrobię zaległości?

12 lat temu
Jestem w delegacji i widzę że mam już zaległych 200 powtórek. Trochę mi tego brakuje, pewnie będę musiał skorzystać z rozkładu bo wracam dopiero w środę.
Myślicie że dam radę czy lepiej rozłożyć?
jsepiol
energumen - Dla jednego to dużo dla innego mało, to zależy jedynie od Ciebie. Ja bym nie rozkładał, po powrocie zacznij powtarzać, jeżeli po tygodniu ciągle będziesz miał zaległe powtórki to wtedy rozłóż. - 12 lat temu
DAD - 200 powtorek i mówisz o jakieś kumulacji? To musisz chyba dziennie mieć ich wyjątkowo mało...

Oczywiście każdy ma swój system i nic mi do tego. Niektórzy trzaskają po kilkaset dziennie, ale dla mnie to jest za dużo czasowo.

200 to na serio nie dużo i nie rozkładaj. Nie musisz przeciez ich wszystkich zrobić w pierwszy dzień po powrocie.
- 12 lat temu
aszucha100 - Ja zazwyczaj mam około 150-200 dziennie i jest ok, jak mzdarzy mi się 50, to czuję jakis niedosyt. Wczoraj czytałam na forum o zaległościach w powtórkach jakieś 4.000. Porównując napewno dasz radę! Powodzenia ! - 12 lat temu
Ewa-Sally - Na pewno dasz radę.
Ale skoro masz teraz możliwość pisania na forum, to nie możesz też robić powtórek?
Czy duża liczba zaległych powtórek skutkuje czymś konkretnym, czy chodzi tylko o psychiczny dyskomfort?
Jeśli wyjeżdżam i nie wiem, czy będę mieć dostęp do netu, to na dni nieobecności robię krzyżyki w kalendarzu powtórek. Jak net jest, to się można "odkrzyżykować". :)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Powtórki można zrealizować na telefonie komórkowym. Zawsze tak robię w delegacjach, także zagranicznych, jeżeli tylko w hotelu jest wi-fi.
piter_c

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Trochę za dużo "intensywnie" pracuję za granicą..i nie ma czasu na powtrórki.....
jsepiol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

nie wypada się uczyć angielskiego w Niemczech :P

serio - Niemcy dość dobrze mówią po angielsku może da się z jakimś Nniemcem pokonwersować po angielsku, obie strony skorzystają
Bilberry
absolwentka - "nie wypada się uczyć angielskiego w Niemczech :P"
;);p

Zgadzam się! Z Niemcem da się pogadać po angielsku.
Ah wspomniały mi się czasy wymiany międzyszkolnej;)
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Już wróciłem i zabieram się do nauki. Myślę, że przez weekend wszystko nadrobię. Dziękuję za wsparcie
jsepiol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

CZEŚĆ. Zakończyłem naukę na dzisiaj. Mieliście rację nadrobiłem zaległości. Jutro też cały dzień nauki (żona idzie do pracy) będzie luźniej.
jsepiol
aszucha100 - Brafo Brafo !!! - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.