ZALOGUJ SIĘ

"Business English" jak się Wasze wrażenie, opinie?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Zamierzam kupić "Business English" z etutor, waszym zdaniem czy warto? Czy ktoś jest po tym kursie i może polecić, że wiedza nabyta w tym kursie faktycznie przydaje się w międzynarodowym środowisku?
Nie ukrywam, że z takim zamiarem uczę sie języka, żeby bieglej mówić w korpo światku.
Jakie są wasze wrażenia, opinie, porady?
Marakuk

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Generalnie kurs jest dobrze zorganizowany. Przy rozpoczęciu nauki od kursu General English, kurs business jest rozwinięciem, ma ścieżki super specjalistyczne, poza ścieżką główną.

Wyjaśnienia precyzyjne + sprawny kontakt z nauczycielem. To daje zauważalne do uczynienia postępy.

Światek korpo jest super specjalistyczny dlatego są tematy zawsze takie niby zbyteczne. Jednak tych "zbytecznych" lekcji nie pomijaj.

Doświadczenie uczy iż porządną znajomość B2 ewentualnie B1, z takim pobierznym C1 ( z General angielski) , równoczesne lub przerabiane business jako kontynuacji pozwoli Ci zdobyć to co będzie Ci potrzebne

Zawsze specjalizacja do Twojego światka dokonuje się najczęściej w tym światku. Ale do tego potrzebujesz, bazy z języka ogólnego i business tak jak proponuje eTutor. Dlatego polecam ten kurs. Aby coś z tego było każdą część kursu musisz przerobić co najmniej dwa razy.

Napisłem trochę slangiem. Jeśli tekst jest niejasny - to dopytaj. Pozdrawam..
abmmichal
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - Dwa razy przerabiałem kurs Etutor, kurs rozszerzył moje słownictwo o słówka i zwroty zakresu ekonomii, finansów, ksiegowości. - 3 lata temu
ang-nsw - Piotr, drugi raz przerabiałeś dopiero po jednokrotnym przerobieniu wszystkiego (A1....C2 + Business), czy na bieżąco każdy z poziomów przerabiałeś od razu dwukrotnie. - 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
piotr.grela - Pierwszą wersję przerobiłem wiele lat temu, po paru latach Etutor ulepszył kurs Business English. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.