ZALOGUJ SIĘ

początki w etutor...proszę udzielić mi krótkiej i konkretnej odpowiedzi;)

12 lat temu
Mam pytanie. Od 2 tygodni zaczęłam systematyczna naukę od poziomu A1 ( dla przypomnienia i utrwalenia tego co już znam). Jak to jest z tymi słówkami?? czy ja muszę osobno wchodzić na słówka czy w tralcie nauki wszystko sami się nasuwa...łącznie z powtórkami...troszkę sie tutaj gubie...
weglara
aszucha100 - Ja osobiście uczę się lekcji i słówka, których nie znam dodaje do powtórek. Jak jest ich sporo, to przerywam lekcje i uczę się słówek w powtórkach i testach. Naumiana wracam do lekcji i wysłuchuję tesktow oraz dialogów i pisze wypracowanie. Samo przerabianie slowek nie szlo mi i trochę mnie znudzilo. Słówka, z którymi masz problem łatwo nauczyć się w testach po wcześniejszym dodaniu ich do powtórek. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Wydaje mi się że skoro przerabiasz lekcje po kolei (tak jak ja) to nie ma konieczności dodatkowo przerabiać słówek (bo są one w lekcjach).
kames

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak weszły te lekcje to porównywałam ich zawartość z listami słówek. Niestety, ale wtedy nie obejmowały one wszystkich tych list. Tak więc, czasami trzeba dodawać listy ze słówkami osobno, poza lekcjami, jednak bez konieczności spr, czy dana lista nei pojawi się później w lekcjach. Jeśli nauczymy się wcześniej jakiejś listy z lekcji której jeszcze nie przerabialiśmy, to po prosu będziemy mieć mniej do nauki.
Wampirka
DAD - Mnie się wydaje że nadal w lekcjach nie ma wszystkich działów z powtorek. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.