ZALOGUJ SIĘ

slight znaczenie 30 znakow bla bla bla :D ^^ $$$

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
SLIGHT w przymiotniku znaczy- NIEWIELKI?
bo nie moge wyszukac na etutor tego tlumaczenia a na translatorze pokazuje mi ze oznacza niewielki.
W tym slowniku tlumaczy ze cos jest (nieznaczny, drobny drobny, drobnej budowy) czyli mam to rozumiec ze cos jest niewielkie? proszę niech ktos mnie objaśni. Oczywiscie moze użyć little ale chce sie zagłębić w ten przymiotnik.
izak9293
tlstar - Na jakim to niby translatorze??? I co znaczy to bla bla bla??? - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Ale przecież w etutora masz wbudowany słownik diki w którym znajdziesz znaczenie, przykładowe zdania i wykaz wyrazów oraz znaczeń pokrewnych (lupa w prawym górnym rogu).
R
radmar2
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
tlstar - wystarczy po prostu 2x kliknąć w wyraz żeby się przenieść do diki - 4 lata temu
radmar2 - tlstar: niestety aplikacja mobilna etutora nie posiada tej funkcjonalności, a bardzo by się to przydało - 4 lata temu
Maxym - Posiada ale system jest upośledzony. Musisz zaznaczyć wyraz jakbyś go chciał skopiować i wtedy dwa razy kliknąć - 4 lata temu
radmar2 - Maxym: U mnie to nie działa (Samsung) co prawda po zaznaczeniu mogę wybrać z menu "słownik" ale odpala się słownik Collinsa, a więc jest to funkcjonalność systemu, a nie aplikacji etutor. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.