ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego nie działa wymowa przez lektora

14 lat temu
Dlaczego nie działa wymowa przez lektora
G
gobit18

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

U mnie działa, sprawdź czy masz wszystko ok ze sprzętem: https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php
A może po prostu masz mocno obciążone łącze internetowe i musisz chwilkę poczekać, aż dźwięk zostanie załadowany.
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wszystkie testy sprzętu przebiegły prawidłowo , z łączem też jest w porządku.
Udało mi się po wielu próbach wysłuchać wszystkich wyrazów , ale wygląda mi to na problemy po stronie aplikacji i jej wydajności.
G
gobit18

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hm to dziwne, na wszystkich komputerach, na których korzystałem z eTutora i ze słownika diki.pl, nagrania odtwarzają się najwyżej z opóźnieniem 1-2 sekundy. Co się dzieje, gdy naciskasz przycisk głośniczka, służący do ponownego odtworzenia wymowy? Długo musisz czekać na odtworzenie? (ile mniej więcej sekund) Sprawdź dla kilku słówek i zdań.
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Teraz działa bez problemu, a objawy były takie - po wysłuchaniu kilku słówek
przestawało działać.Naciśnięcie głośniczka - brak reakcji na dole przeglądarki komunikat "przesyłanie danych" , przejście do nowego wyrazu następowało bez czytania lektora , ponowne naciśniecie głośniczka ten sam objaw co wyżej .
G
gobit18
zolty - Dziwne. Może rzeczywiście coś serwer eTutora wolno chodził, albo problem był z Twoim łączem. Ja mam czasami tak, że mimo iż nie obciążam go mocno, to wiele stron strasznie zamula.
No nic, ważne, że działa już w porządku ;)
- 14 lat temu
zolty - Sprawdź jeszcze czy Twój komputer nie jest zawirusowany. - 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki