ZALOGUJ SIĘ

Nauczyciel "zdalnie" na bazie etutor

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Czołem,
czy etutor ma nauczycieli którzy na bazie materiałów tej platformy poprowadzą zajęcia ( konwersacje , wyjaśnią gramatykę )
lub
ktokolwiek w tubylców tego przybytku poda namiar na takiego nauczyciela ?

Pozdrawiam,
P
PiotrLenczewski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Nie wierzę, by było to możliwe w danych nam tu ramach cenowych. Nauczyciele pracują w trybie off-line. Jakoś od rana do 17:00.
Poza tym forum jest wspólne dla tubylców uczących się zarówno angielskiego jak i niemieckiego. Trzeba więc określić otwartym kodem o jaki język Ci chodzi.
parseq

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ostatnio była taka ankieta na ten temat ( ja ją otrzymałam). Może coś ruszy w tym kierunku. Byłoby wspaniale :)
jusia1986

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale raczej bylo by to dodatkowo platne :) inaczej nie wyobrazam tego sobie..
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Miałem prywatną nauczycielkę z Etutora kiedyś, bardzo fajna kobita, poprawiała mi błędy i motywowała do dalszej nauki.
piotr.grela
PiotrLenczewski - Jakiś kontakt do Niej ? Chodzi mi odpłatne prywatne lekcje . - 4 lata temu
piotr.grela - Piotr, to miałem w specjalnym pakiecie. Być może dla firmy się nie opłacała taka usługa, dobrzy nauczyciele się cenią. - 4 lata temu
parseq - Piotrze Lenczewski: można spróbować na serwisie randkowym (np. tym na "B...". Opłaty są relatywnie niskie. A przy odpowiednich ustawieniach preferencji (język komunikacji, dowolna tusza i kształty, przedział wiekowy) oraz nawet średnio dobrane fotografie zaowocują kolejką do flirtowania. Pomysł jest na wesoło, bo wysokie lato mamy. - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.