ZALOGUJ SIĘ

Nie mogę nagrać własnej wymowy, dlaczego?

zmodyfikowany: 12 lat temu
Wcześniej nie miałam z tym problemu i zastawiam się czy to coś ze stroną, czy może mój program java szwankuje.

Komnuikat java: Nie udało się zainicjować funkcji nagrywania dźwięku.

Zastanawiam się jak rozwiązać ten problem i będę wdzięczna za wszelkie sugestie;)
absolwentka
Milanek2009 - dzięki za odpowiedź, dokładnie po aktualizacji Firefoxa przestaje działać, jak zmieniam przegladarke jest ok - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

zaktualizowałaś wtyczkę javy? https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php wszystko jest ok?
hotaru85
absolwentka - Tak. Wcześniej wszystko działało.Teraz odinstalowałam javę, zainstalowałam ponownie, zainstalowałam wtyczkę ponownie i nic się nie zmieniło. Nadal java wyświetla w/w komunikat. Nie wiem, co robić. Tak to jest gdy z komputera korzysta więcej niż jedna osoba. Wcześniej, gdy był tylko mój wszystko działało jak należy. Chyba zrobię format... bo nie mam pomysłów. - 12 lat temu
hotaru85 - najważniejsze, że już działa :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też mi sie to przydarzyło po aktualizacji Firefoxa do najnowszej wersji 9.01. Pomaga taki sposób : wylogowanie z etutor i zamknięcie przeglądarki -mam ustawione w opcjach przy zamykaniu przeglądarki kasowanie plików tymczasowych (cache). Są tworzone przez każdą przeglądarkę. W IE chyba trzeba zrobić ręcznie w opcjach
grzegi44
absolwentka - Ale nic nie było zmieniane. Po prostu z dnia na dzień nie mogę nagrywać;(... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuje za podjęcie próby pomocy. Nie wiem, co się mogło popsuć. Może ta wtyczka...

Edit: Zrobiłam. To ta wtyczka. Zaskoczyła za którymś razem.
Odinstalowałam jave, instalowałam jave + potem wtyczkę i tak kilka razy i działa;)
absolwentka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Witaj absolwentka- U mnie rowniez czasem cos nie zaskoczy. Ale radze sobie klikajac na znaczek u gory ekranu, nazywa sie "widok zgodnosci".W momencie otwierania eTUTOR.pl klikam na TEN znaczek az ukaze sie pole zasiane czerwonymi makami. Z tego obiektu zawsze dobrze u mnie lacznosc zachodzi ! Ja mam W7-64 IE9. Powodzenia. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Ok. Dziękuje za radę!;) Pozdrawiam - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

napisz jaki system operacyjny używasz i jakiej przeglądarki jeśli nadal masz problemy
grzegi44
absolwentka - Nie. Już jest ok i mam nadzieje, że będzie tak dalej;) Dziękuje za chęć pomocy i poświęcony czas. Pozdrawiam!;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.