ZALOGUJ SIĘ

Dodanie słówka do powtórek w trakcie Dyktowania

12 lat temu
Czy istnieje możliwość dodania słabo opanowanego słówka do powtórek w trakcie dyktowania? Bo metodą prób można dojść do właściwej pisowni, ale to nie jest tak, jak podczas prawdziwego dyktowania.
drumstick
aszucha100 - Kliknij dwukrotnie dowolne słowo na stronie, aby wyświetlić jego tłumaczenie. Potem wystarczy nacisnąć + i jest dodane do powtórek, To proste !
- 12 lat temu
quantum137 - aszucha100 przeczytaj dokładnie...
Dodanie słówka do powtórek w trakcie Dyktowania
- 12 lat temu
aszucha100 - No dokładnie tak, ja rozumiem to w ten sposób. W trakcie dyktowania należy wybrać opcję tłumaczenie na polski, następnie kliknąć 2x na dane słowo, wyświetla się tłumaczenie z diki, dodajesz + i jest już dodane do powtórek. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie ma takiej możliwości.
Gdy chcę dodać słówko w dyktowaniu do powtórek, otwieram diki w drugiej zakładce i tam dodaję.
quantum137
drumstick - It's great method! Thanks! You my master! - 12 lat temu
quantum137 - Nie ma za co:)
Jak odpowiadam na pytania użytkowników bądź gdy się uczę mam otwartych kilka zakładek e-tutor + strony zewnętrzne by niepotrzebnie nie marnować czasu, np.
(*)pytanie (*)słownik diki (*) podobne wątki itp. (*) inne strony (*) słownik zewnętrzny
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
aszucha100 - Wciśnij tłumaczenie na polski, kliknij 2x w dane słowo, wyświetla się tłumaczenie po angielsku i dodajesz +. Nie trzeba miec koniecznie otwartego drugiego okna. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wypracowałem taki oto sposób:
gdy nie znam słówka, które jest dyktowane, to klikam na słówko napisane po polsku - wtedy Diki się uruchamia - dodaję to słówko do powtórek
Uwaga! Stosuję skróty klawiaturowe: ENTER - odtwórz nagranie, [ - pokaż tłumaczenie, ] - podpowiedz literę. Jest to bardzo pomocna, przyspiesza naukę.
drumstick

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki