ZALOGUJ SIĘ

Uwagi do trybu tabletowego/smartfonowego

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
1. Czy jest gdzieś opcja wyłączenia klawiatury? Pojawia się automatycznie po pierwszym kliknięciu na pole wpisywania i potem już za każdym razem. Póki co gdy nieopatrznie to włączę zabijam aplikacje i włączam ponownie :/
2. Czemu służy ten pasek na dole który zajmuje niepotrzebnie miejsce? Nigdy go nie użyłem a uwierzcie mi na 4 calach każdy milimetr jest ważny...
3. Wspomniany pasek poza tym w trybie ciemnym jest radośnie jasny wypalając mi oczy...

Czy to forum jest dobre do zgłaszania takich uwag? ;)
wp73

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jeśli masz na myśli klawiaturę przy powtórkach, to ja mam na to taki sposób, że jeszcze raz klikam w menu i wybieram powtórki i wówczas pojawia się ekran bez klawiatury (dopóki przypadkiem znów nie puknę w obszar ekranu do wpisywania tekstu).

Tak, Forum to dobre miejsce :)
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

Poniżej w punktach przedstawiam odpowiedzi na zadane przez Pana pytania :)

1. Aktualnie nie ma możliwości wyłączenia pojawiającej się klawiatury. Oznacza to, że po włączeniu jej, będzie pojawiała się ona do końca wykonywanej serii. W tym przypadku należy skorzystać z rady Darkobo, który piszę o tym, że aby wyłączyć klawiaturę, należy na nowo uruchomić powtórki.

2 oraz 3. W przypadku tych punktów byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie zrzutu ekranu pojawiającego się paska razem z informacją o urządzeniu, z którego Pan korzysta do nauki na [...]@etutor.pl. Te informacje pozwolą mi kompleksowo odpowiedzieć na Pana pytanie dotyczące funkcji wspomnianego paska i możliwości zmiany jego kolorystyki.

Życzę miłego dnia.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.