ZALOGUJ SIĘ

Omówienie i analiza testu początkowego

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Cześć,
Mam pytanie - czy da się w jakiś sposób wrócić do testu początkowego? - to znaczy zobaczyć jeszcze raz pytania, oraz gdzie się miało błędy? Niestety nie mogę znaleźć tej opcji.
Pozdrawiam
D
diego106

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

T
tlstar
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

Aktualnie nie ma możliwości wglądu do odpowiedzi z testu, ze względu na ograniczoną pulę pytań. Jednak przekazałam powyższą wiadomość do działu językowego, aby rozważyli wprowadzenie takiej możliwości :)

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
P
paulinawit97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Test musi być "tajny" i nie należy go zbyt często robić, bo przy małej puli pytań szybko nauczylibyśmy się jego zadań. A wówczas jego wyniki byłyby zawyżane.
Etutorowi brakuje generalnych testów z określonych (bądź lepiej: definiowalnych) zakresów materiału lekcyjnego.
Nie ma też mechanizmu losowego generatora pytań z repertuaru zadań utrwalająco-sprawdzających już przecież dostępnych po każdej lekcji.
Takie pomysły, zgłaszane całkiem dawno przez przynajmniej kilku użytkowników, niestety nie doczekały się realizacji. Trzeba sięgać do narzędzi innych autorów.
parseq
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
paulinawit97 - Dzień dobry,

dziękuję za bardzo ciekawą sugestię.

Prześlę ją jeszcze raz do działu językowego, aby rozważyli wprowadzenie losowego mechanizmu pojawiających się zadań w teście :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak parseq wspomina, przydałyby się faktycznie dodatkowe funkcje
InnaWikka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.