ZALOGUJ SIĘ

Jakie znacie skuteczne metody nauki?

12 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam,
Dopiero zaczolem nauczanie w etutor.pl i tak naprawde nie wiem jak powinien wygladac moj tygodniowy plan nauki. Jes tu tyle mozliwosci ze sie mozna zgubic. Moze macie jakies sprawdzone metody jak to wszystko polaczyc w calosc.

Lukasz
lukaszklucze

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Zacznij od pierwszej lekcji A1- dalej program sam Cię poprowadzi. Jeżeli słówko z danej lekcji nie jest Ci znane dodaj je do powtórek, a będzie sie ukazywać według krzywej zapominania. Jest to bardzo inteligentny program i dalej sam Cię poprowadzi. Pozdrawiam.
slawek4
12 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Poszperaj na naszym forum i w pytaniach, jest kilka obszernych wątków odnośnie metod nauki i z pewnością znajdziesz odpowiedź na większość swoich pytań.
Napomknę tylko, że najważniejsza jest systematyczność.
quantum137
Hermenegilda - I chęci, bo bez tego...
+
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Dokładnie :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam takie pytanie. Czy dodajecie wszystkie słowa i zdania do powtórek, nawet jeśli je znacie? Ja zaczęłam tu naukę od podstaw mimo, że mogłam zacząć od wyższego poziomu, to postanowiłam powtórzyć od początku. Dodaję tylko słowa, których nie znam i zdania, które mnie interesują i mogą się przydać w życiu, ale nie dodaję wszystkiego jak leci, może jak będę już na wyższym poziomie, to tak będę robić. A Wy?
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, ja na początku robiłem tak samo. Po dojściu do poziomu B2 uznałem że mam za dużo powtórek. Zresetowałem wyniki nauki i zacząłem od A1. Od tej pory dodaję wszystkie słówka i zdania i nie żałuję tego. Zdania i słówka które znam system daje do powtórek coraz rzadziej a tempo nauki zwalniam jeżeli jest za dużo powtórek.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki