ZALOGUJ SIĘ

Powtórki - propozycja zmiany na lepsze(?)

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam społeczność eTutor!

Napisałem o tym do obsługi klienta, ale chciałbym poznać również Waszą opinie - czy takie coś by się nie tylko mi przydało, mianowicie...

Jak wiecie ostatnio trochę się zepsuło podsumowanie powtórek...
Widocznie ktoś uznał, że gratulowanie z wykonania powtórek jest bardziej motywujące niż śledzenie progresu (tia... mnie osobiście trochę zdemotywowało to wykonywania powtórek, bo co to za sprawdzian, którego rezultatów nigdy nie poznam...?).
Mam ogromną nadzieje, że ta funkcjonalność zostanie jak najszybciej przywrócona!
Co natomiast sądzicie, gdyby pójść krok do przodu:
Niech zostaną te super gratulacje z wykonania dzisiejszych powtórek, a przy okazji tego niech zostanie zrobione "Podsumowanie", które przeniesie nas na stronę, na której będziemy mieli % ilość wykonanych powtórek za pierwszym razem. Dodatkowo niech zostanie tam zawarte jakie słówko zostało wykonane z 2, 3, 4 i i X razem - razem z funkcją, żeby można było przy tym słówku ustawić częstotliwość (wysoką/niską/standardową) pojawiania się w przyszłych dniach.

Czekam na Wasze opinie :)
patryczeek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Uważam, że to super pomysł. Lubiłam śledzić, ile procent zdobyłam za powtórki wykonane za pierwszym razem, a dodatkowe opcje tylko jeszcze bardziej poprawią funkcjonowanie systemu powtórek.
InnaWikka
Gość - Najlepszą forma każdej powtórki do wspólna rozmowa(w tym przypadku pisanie) :) - 4 lata temu
InnaWikka - Aby sobie utrwalać słówka codziennie piszę na dwóch grupach na WhatsAppie, gdzie są ludzie z całego świata. Także piszę z kilkoma innymi osobami po angielsku, oglądam filmy, czasem tylko rozmawiam, bo bardzo nie mam możliwości. - 4 lata temu
Gość - hm jestes chetna do konweracji na skype ? - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy Użytkownicy,

Uprzejmie informujemy, że komunikat pokazujący wynik procentowy w module powtórek powrócił! :)

Bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi i komentarze w tej sprawie.

Pozdrawiamy :)
P
paulinawit97
patryczeek - Świetna wiadomość! Bardzo dziękujemy :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki