ZALOGUJ SIĘ

Błędy translatora Google w tłumaczeniu piosenek zespołu The Beatles

zmodyfikowany: 4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Błędy translatora Google w tłumaczeniu z języka angielskiego na szwedzki i z powrotem na język angielski na przykładzie piosenek zespołu The Beatles :-)
https://youtu.be/K6CPFUhw1QY
piotr.grela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Nie ma o czym w ogóle dyskutować :-) Wspominałem już, że to tylko maszyna pozwalająca w przybliżony sposób zrozumieć tłumaczenie z języka obcego na własny. Dla osób bez podstawowej znajomości takiego języka może być to często nawet bardzo trudne.
T
tlstar

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Piotrze, dobrze, że o tym problemie i bólu tłumacza przypominasz.
Świadomość tego problemu jest ważna dla tych którzy chcą się uczyć poważnie. Uczy pokory, nieprawdaż?
abmmichal
4 lata temuzmieniany: 4 lata temu
piotr.grela - Michał miło Ciebie widzieć na forum. Im człowiek więcej się w coś zagłębia tym mniej wie. Kiedyś marzyłem o tym aby rozumieć treść książek angielskich i doszedłem do tego momentu. Potem cel aby rozumieć ze sluchu i rozumiem, mój ostatni cel jest mowić tak szybko i płynnie jak naitivi. Może to osiągnę... Jednej rzeczy żaluję w zyciu, że nie nauczyłem się programowania! Mógłbym wtedy mieszkać i pracować, gdzie tylko bym chciał... - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Piotr, a może zaczniesz się jeszcze uczyć programowania? Jest zapotrzebowanie na rynku, jest szansa na pracę, no ale to wymaga na pewno czasu... ja też w tej chwili staram się wejść do tej branży, uczę się dużo ale czy się uda? zobaczymy...
F
Foxymf
abmmichal - Foxymf też życzę Piotrowi sukcesu. Przy jego wytrwałości i zdolnościach sukcesy nadejdą.

Niestety nie osiągnąłem w angielskim tych poziomów co Piotr. Nie mam celu by mówić jak native,ale chę mówić porządnie.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
piotr.grela - Nie wiem czy też tak macie, że najbardziej ekscytuje mnie sama myśl o osiągnięciu jakiegoś celu ale jak się już ten cel osiągnie to nie ma tej spodziewanej radości... - 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.