ZALOGUJ SIĘ

Wykasowana lekcja :(. Proszę o pomoc.

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Witam,

Czy jest szansa, aby przywrócić wykasowaną lekcję? Nie wiem, jak to się stało. Nacisnęłam na 'reset ', bo pomyślałam, że zresetuję tylko postępy w nauce danego tematu. Niestety cały temat zniknął z listy.

Będę wdzięczna za odpowiedź!

P.S.
Jeszcze jedno pytanie. Czy jest szansa na dodanie innych lekcji jak te, proponowane przez aplikację?
K
karea

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Bardzo niejasno napisałeś/aś :-( Co to znaczy wykasować lekcję? Co to znaczy dodać inne lekcje? Wszystkie lekcje od poziomu A1 do C2 po wykupieniu abonamentu są cały czas (!) dostępne. Jeśli wykasowałeś/aś "postępy" w nauce to być może jest to odwrócenia. Ale w takich indywidualnych kwestiach pisz nie na forum, a bezpośrednio na [...]@etutor.pl
T
tlstar
karea - Przepraszam za nieporozumienie. Wszystko jest juz w porządku. Jeśli chodzi o dodawanie lekcji, to miałam na myśli poszerzenie wiedzy na dany temat (lekcja, którą przerobiłam i którą jestem zainteresowana, ma określony zasób terminów, a ja chciałabym poszerzyć słownik z tematu). Widziałam dział "Lekcje specjalne" i pomyślałam, że może byłaby szansa dodać dziedzinę, która mnie interesuje.

Pozdrawiam!
- 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.