ZALOGUJ SIĘ

Angleski dzieci klasa 4 i 2 szkoła podstawowa

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Dzień dobry,

Mam pytanie czy jest dostępny kurs dla dzieci które są w klasie 2 i 4 szkoły podstawowej?.

AR
R
ragness1
parseq - Nie słyszałem o żadnym kursie na etutor dla dzieci, ale znam tu młodą użytkowniczkę (11 lat), która korzysta z etutora do nauki słówek i trochę przerabia sobie kursowe lekcje. Jest już najlepsza w swojej klasie. :-)
Kolosalne znaczenie ma tygodniowa ilość lekcji angielskiego w szkole (bez sumowania szkoły i lekcji poza szkołą). Jeśli jest to 5-6 lekcji tygodniowo, to będą tego konkretne owoce!
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu
parseq - Jeśli jest ich 2-3 to nauka ciągnie się lataaami i poziomu konwersacyjnego, bądź rozumienia filmów z tego nie będzie.
W takim wypadku trzeba zmienić szkołę:
- albo na inną,
- albo trzeba się zrzucić z innymi rodzicami z klasy (po kilkadziesiąt złotych miesięcznie) na więcej lekcji tygodniowo u dotychczasowego(!) nauczyciela. Trzeba to dogadać z dyrekcją. Da się! Musi to objąć całą klasę, aby wszyscy szli równo.
Inaczej zajęcia dodatkowe wychodzą jak korepetycje, nauka się dubluje, a czas lekcji szkolnych pozostaje słabo wykorzystany.
- 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Na tej stronie nie ma kursu przeznaczonego wprost dla dzieci. Kurs etutor został podzielony na poziomy zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, tj. A1, A2, B1, B2, C1, C2, przy czym A1 to początkujący, a C2 biegły. Dzieci w klasie 2. i 4. uczą się na poziomach A1 i A2. Korzystanie z kursu na takim poziomie mogłoby być jakimś uzupełnieniem wiedzy z lekcji, chociaż program w szkole może się trochę różnić. Na pewno by to nie zaszkodziło. To już może bardziej osobista uwaga, ale warto sprawdzić, czy dziecko w ogóle jest zainteresowane taką nauką, bo na siłę to i tak będzie słabo. Jeśli nie ma się wykupionego kursu, zawsze można włączyć wersję próbną na kilka dni i np. przetestować lekcje z A1.
N
NY-NY

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przyszła mi do głowy odpowiedź, jasne, że Etutor ale nauka nie poprzez lekcje i wkuwanie gramatyki ale poprzez gry językowe, 20 minut ale codziennie! Oprócz tego oglądanie bajek i filmów po angielsku.
piotr.grela
5 lat temuzmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki