ZALOGUJ SIĘ

jak przetlumaczyc slowo " wyozonowane"

12 lat temu
Halina59
ekrokos - Nie znam kontekstu -ale może chodzi o "wolny od ozonu" - wtedy - ozone free :) - 12 lat temu
Halina59 - spotkalam sie z takim zdaniem: mieszkanie /po powodzi/ zostalo wydrenowane, osuszone i wyozonowane - nie wiem co to znaczy, takze nie znalazlam tego slowa w slowniku, moze to jakis techniczny lub sanitarny zwrot?; ktory nie ma odniesienia w jezyku angielskim. - 12 lat temu
Marzyciel - "Ozonowanie" w tym zdaniu to odświeżenie i sterylizacja pomieszczenia. Jakoś tak możesz to właśnie przetłumaczyć ;) - 12 lat temu
Marzyciel - Nie wiem czy istnieje słowo "wyozonowany", a jak istnieje to pewnie jest to jakiś neologizm ;P - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Chyba nie ma takiego słowa.

PS. Ktoś kto postawił mi przed chwilą minusa zdaje się, że zna to słowo ... czekam więc na jego definicję ...
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
efogt - No to fajnie, mój plus został zminusowany i i tak wyszedłeś na zero... - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kolejny quiz :)
O jakie słowo chodzi:)
Hermenegilda
quantum137 - nie mam pojęcia :D - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co do tego quizu....:) obstawiam słowo "wysezonowany"...Które istnieje.

Pozdrawiam:)
P.S. Żeby wszystko było jasne napisałam totrochę z przekąsem, aby dać dowód jakie głupoty możemy znaleźć w Google....:)
E
efogt
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
quantum137 - google ... :) - 12 lat temu
Hermenegilda - Tell me about it :) - 12 lat temu
efogt - :)........
- 12 lat temu
efogt - Dokładnie, w google istnieje wiele rzeczy:) Ale "wyozonowany" niestety nie:) Za to "wysezonowany" jest bardzo popularne:) Stawiam na to słowo:) - 12 lat temu
quantum137 - hmmmmmm ... - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
efogt - Rafał, żartuje oczywiście:) Sprawdziłam w słowniku i nie ma tam ani słowa "wyozonowany" ani "wysezonowany":) To przykład na to jakie głupoty możemy znaleźć w Google.... - 12 lat temu
quantum137 - Spoko ja nic nie mówię :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki