ZALOGUJ SIĘ

Jak mogę sprawdzić test podsumowujący?

5 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Wynik 75 %. Jak mogę sprawdzić gdzie popełniłem błędy? To dość wazna kwestia bo chciałbym wrócić do tematów, które zaznaczyłem żle.
V
valkowna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jeśli chodzi Ci o test poziomujący, to też chciałbym poznać własne błędy. Sądzę, że nie ma jednak takiej możliwości.
parseq
valkowna - zatem jaki sens jest wypełniania takiego testu? - 5 lat temu
parseq - Aby zorientować się co do własnych umiejętności, czyli je z grubsza oszacować i skierować się do stosownej części kursu.
Do celów testowych (te same) pytania nie powinny być przerabiane zbyt często aby ich się nie nauczyć na pamięć, co prowadziłoby do sztucznego zawyżania wyniku testu poziomującego.

Do celów ćwiczeniowych potrzebne są obszerniejsze, przekrojowe testy, których na eTutor nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będą. Temat był już wiele razy zgłaszany na forum i niestety nie doczekał się deklaracji (np. terminowych) ze strony serwisu. Takich testów trzeba szukać wśród innych produktów. Np. darmowa aplikacja na Androida "Grammar Test".
- 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć,

pula pytań w teście jest ograniczona, dlatego też nie podajemy szczegółowych wyników danych testów. Jest tak jak pisze parseq, staramy się unikać uczenia się samych pytań i odpowiedzi na pamięć.

pozdrawiam
Michał
M
michal.br

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.