ZALOGUJ SIĘ

Karta podarunkowa eTutora

20.12.2023

Powrót do listy wpisów

Podaruj bliskim możliwość nauki języka obcego! Teraz w eTutorze możesz kupić kartę podarunkową z dowolnym kursem z oferty. 

Masz już dość standardowych prezentów i szukasz czegoś praktycznego i oryginalnego? Zainspiruj swoich bliskich do nauki języków! Przedstawiamy Ci nowość na naszej platformie - kartę podarunkową.

ZRÓB BLISKIEJ OSOBIE 
WYJĄTKOWY PREZENT

Jakie kursy obejmuje karta podarunkowa eTutora

W formie karty podarunkowej możesz przekazać bliskiej osobie dostęp do jednego dowolnego kursu z naszej standardowej oferty językowej lub zdecydować się na kurs tematyczny - dla podróżników, ludzi biznesu i maturzystów. Do wyboru masz:

angielski ❤️, niemiecki 🖤, hiszpański 💛, włoski 💚, francuski 💙
Travel English ✈️, Business English 👔, eTutor matura 🤓

Jak działa karta podarunkowa

Karta gwarantuje roczny dostęp do jednego wybranego kursu językowego na platformie eTutor. Możesz ją spersonalizować, wpisując dane osoby obdarowanej i wręczyć w dowolnej formie - elektronicznej lub drukowanej.

Po dokonaniu płatności, karta błyskawicznie trafia na Twoją skrzynkę mailową, a także jest dostępna do pobrania na stronie Zakupione kursy, w segmencie Historia zmian.

Kartę podarunkową możesz kupić po rejestracji lub zalogowaniu się na platformie eTutor, natomiast z upominku w postaci karty może skorzystać każdy, niezależnie od tego, czy ma już konto w eTutorze, czy nie.
Jeśli masz aktywny abonament na kurs, na który dostałeś kartę podarunkową, ulegnie on automatycznemu przedłużeniu o rok.

Być może dzięki karcie podarunkowej zainspirujesz do nauki języka nie tylko kogoś bliskiego, ale również siebie? W końcu we dwójkę raźniej, a przecież nic nie podgrzewa motywacji do nauki tak, jak odrobina rywalizacji.

🔍 Potrzebujesz więcej szczegółów? Znajdziesz je na ➡️ tej stronie.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

ODBIERZ DARMOWY KURSKup eTutor angielski, a Travel English otrzymasz GRATIS!SPRAWDŹ >>Zamknij