ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom C1 w kursie eTutor Business English

17.04.2020

Powrót do listy wpisów

Po zeszłorocznych zmianach w kursie Business English, przyszła pora na kolejne. Poszerzyliśmy nasz kurs o kolejny poziom nauki. Od dzisiaj możecie uczyć się języka biznesu również na poziomie C1.

Nasz kurs Business English przeszedł w ubiegłym roku sporą rewolucję. Podzieliliśmy go na dwa poziomy nauki - B1 oraz B2, a także dodaliśmy sekcję Business English Extra, która stanowi uzupełnienie obu poziomów w postaci solidnej dawki słownictwa z różnych branż. Jeśli jeszcze nie znacie nowego Business English, a chcielibyście dowiedzieć się o nim więcej, zapraszamy do naszego wpisu, który szczegółowo go opisuje.

Dzisiaj w kursie Business English pojawiła się kolejna nowość. Udostępniliśmy Wam nowy, wyższy poziom nauki - C1.

PRZEJDŹ DO KURSU BUSINESS ENGLISH

Co znajdziecie na poziomie C1

Poziom C1 to 24 dodatkowe tematy, na które składa się ponad 60 nowych lekcji.

Na tym poziomie poznacie słownictwo z zakresu ekonomii, zapoznacie się ze słowami i zwrotami  charakterystycznymi dla tekstów prawnych i dowiecie się, jak przygotować umowę w języku angielskim. Jeśli chcecie podszkolić się w opisywaniu liczb, wyników, tendencji wzrostowych i spadkowych oraz w tym, jak mówić o prawdopodobieństwie - wszystko, co niezbędne, znajdziecie właśnie na poziomie C1. Dowiecie się także więcej o zarządzaniu ryzykiem i zmianą, ochronie danych osobowych i corporate social responsibility, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Przygotowaliśmy dla Was także kilka business false friends, czyli słów, które są najczęściej mylone w kontekście biznesowym i warto je znać.

To jedynie wybrane tematy i zagadnienia z nowego poziomu kursu Business English, ale możecie już teraz sprawdzić, co jeszcze się w nim znajduje. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

SPRAWDŹ POZIOM C1

Pamiętajcie również, że każdy, kto ma obecnie abonament na kurs Business English otrzymuje automatycznie poziom C1. Jest on integralną częścią kursu i widnieje już na rozwijanej liście. 
Pozostałych, którzy jeszcze nie korzystają z kursu Business English - zachęcamy do zakupu! Zostańcie rekinami biznesu :)!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź