ZALOGUJ SIĘ

Nowy kurs Business English na platformie eTutor

16.09.2019

Powrót do listy wpisów

Chcesz zostać rekinem biznesu? Pomożemy Ci wypłynąć na szerokie wody i sprawnie lawirować po meandrach korporacyjnej rzeczywistości. Przedstawiamy nowy kurs Business English!
 

Chcemy, aby nauka z eTutorem sprawiała Ci przyjemność i spełniała Twoje oczekiwania, aby przynosiła efekty i była dostosowana do Twoich potrzeb. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć nowy kurs Business English.

WYPRÓBUJ NOWY BUSINESS ENGLISH

Kurs uczy międzynarodowego języka biznesu i opiera się na zagadnieniach, w których każdy znajdzie coś dla siebie - bez względu na to, czy pracuje w branży HR, sektorze administracji, czy księgowości.

Kurs jest idealny dla tych, którzy opanowali podstawy języka angielskiego i poziom A2 mają już za sobą. Dlaczego? Taki językowy fundament umożliwi efektywną naukę i sprawi, że dalsze poznawanie gramatyki, już w kontekście biznesowym, będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Nowa struktura kursu - podział na poziomy

Nowy Business English podzieliliśmy na dwa poziomy - B1 oraz B2. Dzięki temu masz możliwość zapoznania się z materiałem dostosowanym do Twojego poziomu znajomości języka, a także możesz obserwować swoje postępy w nauce i “awanse” na wyższy poziom. Poszczególne lekcje przeprowadzą Cię przez całą korporacyjną rzeczywistość.

Poziom B1 pomoże Ci przygotować się do pierwszego dnia w pracy w międzynarodowym środowisku, zapozna ze słownictwem i gramatyką niezbędną w formalnej korespondencji, planowaniu spotkań, rozmowach telefonicznych i podróżach biznesowych. To tylko niektóre z tematów poruszanych na tym poziomie. Sprawdź pozostałe!

PRZEJDŹ DO POZIOMU B1

Na poziomie B2 znajdziesz tematy i lekcje poświęcone między innymi zarządzaniu czasem, etyce pracy, relacjom w grupie, a także rozwijaniu umiejętności pisania i mówienia - w kontekście biznesowych spotkań i zagranicznych wyjazdów służbowych.

PRZEJDŹ DO POZIOMU B2

Dzięki takiej strukturze tematycznej w nowym kursie każdy znajdzie coś dla siebie.

Business English Extra - czyli tematyczne dopełnienie całości

Dodatkiem do poziomów Business English B1 i B2 jest osobna specjalistyczna sekcja Business English Extra zawierająca tematy z zakresu marketingu, bankowości, finansów i księgowości, human resources, sprzedaży oraz giełdy i papierów wartościowych. Krótko mówiąc - solidna dawka branżowego słownictwa, idealna dla tych, którzy pracują lub chcieliby pracować w tych sektorach.

SPRAWDŹ BUSINESS ENGLISH EXTRA

Business English Extra nie zawiera notatek gramatycznych - dlatego, jeśli dany temat niespecjalnie Cię interesuje, wcale nie musisz do niego zaglądać. Podstawą są lekcje na poziomach B1 i B2, a Business English Extra stanowi uzupełnienie w postaci branżowego słownictwa dla tych z Was, którym naprawdę się to przyda... lub tych, którzy chcą być rekinami biznesu w każdej dziedzinie.

Jeśli chcesz stać się grubą rybą w interesach - skorzystaj z naszego kursu. Wystarczy kliknąć!

WYPRÓBUJ NOWY BUSINESS ENGLISH

Każda kolejna wykonana lekcja sprawi, że będziesz czuć się pewniej w międzynarodowym środowisku - jak ryba w wodzie albo jak rekin biznesu. Z okazji wydania nowego kursu planujemy także udostępnienie nowego osiągnięcia - nasz Rekin Biznesu przypłynie do Ciebie już wkrótce. Śledź newsy!

 

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź