ZALOGUJ SIĘ

Nowa lekcja specjalna - Made in the UK

06.02.2020

Powrót do listy wpisów

Nadeszła pora na kolejną lekcję specjalną. Tym razem mamy dla Ciebie kilka ciekawostek o Wielkiej Brytanii. Nie możemy zagwarantować takich silnych emocji i wrażeń, jak podczas seansu The Crown :), ale obiecujemy, że nie będzie to nużąca lekcja historii Zjednoczonego Królestwa.

Burzliwe przygotowania do Brexitu i jego finalizacja, zaskakujące oświadczenie Harry’ego i Meghan czy rozpoczęcie 69. roku panowania królowej Elżbiety II - to wszystko sprawia, że oczy całego świata skierowane są na Wielką Brytanię. Chcesz dowiedzieć się więcej o tych wydarzeniach i poznać ciekawostki dotyczące UK? Wykonaj nową lekcję specjalną.

PRZEJDŹ DO LEKCJI SPECJALNEJ

Lekcję specjalną Made in the UK możesz wykonać za darmo do 16 lutego. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet. Pamiętaj, że po zakończeniu darmowego okresu wciąż będziesz mieć możliwość wykupienia lekcji w sklepie za zgromadzone w serwisie monety.

A może chcesz podzielić się z nami swoją opinią na temat naszych lekcji specjalnych? Wejdź w poniższy link i wykonaj krótką ankietę.

ULEPSZAJ Z NAMI LEKCJE SPECJALNE

Jeśli jeszcze nie wiesz, które lekcje specjalne cieszyły się największą popularnością w 2019 roku -  przeczytaj koniecznie nasz wpis TOP 3 Lekcji specjalnych eTutora!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij