ZALOGUJ SIĘ

TOP 3 lekcji specjalnych eTutora

28.01.2020

Powrót do listy wpisów

Podróże, zimowa aura i biznesowa rzeczywistość. Takie tematy cieszyły się wśród Was największą popularnością w 2019 roku. Zobaczcie, które lekcje specjalne znalazły się na podium.

Nasze lekcje specjalne zadebiutowały dokładnie 9 lutego 2018 r. Wtedy udostępniliśmy pierwszą z nich - Walentynki. Okazało się, że taka forma nauki przypadła Wam do gustu, więc tworzyliśmy kolejne. Do tej pory przygotowaliśmy dla Was już 22. 

Z okazji zbliżających się 2. urodzin lekcji specjalnych i początku nowego roku (który jest powszechnie czasem podsumowań) postanowiliśmy sprawdzić, które lekcje specjalne w minionym roku cieszyły się największą popularnością i zebrać Wasze opinie. O tym jednak szerzej za chwilę. A teraz - poznajmy TOP 3 lekcji specjalnych eTutor w 2019 roku!

Miejsce 3. Lekcja specjalna Nadeszła zima

Ostatnie miejsce na podium zajęła pierwsza lekcja specjalna z 2019 roku, Nadeszła zima. Patrząc na popularność tej lekcji specjalnej, możemy zaryzykować stwierdzenie, że większość naszych użytkowników to miłośnicy typowej polskiej zimy sprzed lat, którzy tęsknią za ujemnymi temperaturami i białym puchem za oknem. Mamy nadzieję, że nasza lekcja specjalna stworzyła taki właśnie klimat choć na chwilę. 

Miejsce 2. Lekcja specjalna Business is business

Najwyraźniej ekscytacja spowodowana powrotem do szkoły udzieliła się również Wam - we wrześniu opanowała Was chęć nauki angielskiego w biznesie. Mamy nadzieję, że po wykonaniu naszej lekcji specjalnej było Wam łatwiej odnaleźć się w biznesowej i korporacyjnej rzeczywistości.

Jeśli macie ochotę popracować nad swoim biznesowym angielskim i poszerzyć słownictwo - przetestujcie nasz kurs Business English. Wykonując lekcje, zdobywacie kolejne poziomy osiągnięcia Rekin Biznesu

Miejsce 1. Lekcja specjalna W drogę!

Zeszłoroczna kwietniowa lekcja specjalna okazała się hitem! Dzięki niej przekonaliśmy się, że naprawdę lubicie podróżować i odkrywać świat :) Zaczerpnęliście z niej słówka i wyrażenia przydatne w podróży - od rezerwowania noclegu, przez problemy związane z bagażem aż po angielskie nazwy podróżniczych akcesoriów. Było też trochę o wanderlust i szukaniu podróżniczych inspiracji we własnej okolicy.

Czy, jak na fanów podróży przystało, macie już eTutorową odznakę Obieżyświata? Jeśli nie, sprawdźcie koniecznie, co trzeba zrobić, aby ją otrzymać!


Prezentację TOP 3 lekcji specjalnych eTutora mamy już za sobą. Teraz chcemy usłyszeć Wasz głos. Podzielcie się Waszymi opiniami o lekcjach specjalnych! Ankieta pomoże nam przygotować kolejne lekcje specjalne tak, aby jeszcze lepiej trafiały w Wasze zainteresowania i oczekiwania.

ULEPSZ Z NAMI LEKCJE SPECJALNE -> WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Pamiętajcie, że wszystkie lekcje specjalne są dostępne w dedykowanej zakładce Lekcje specjalne. Możecie wrócić do swoich ulubionych tematów w każdej chwili. Jeśli nie udało Wam się wykonać danej lekcji w terminie, w którym była bezpłatna - nic straconego. Możecie kupić ją za 100 monet. 

Już niebawem kolejna lekcja specjalna! Stay tuned!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

eTutor angielski NA ZAWSZEPłacisz raz, korzystasz bez końcaSPRAWDŹ >>Zamknij