ZALOGUJ SIĘ

Wybierz, którego języka chcesz się uczyć

Nauka angielskiego od A1 do C2. Ponad 900 krótkich lekcji, inteligentny system powtórek, gry językowe, cykliczne lekcje tematyczne i wiele innych narzędzi.

Dowiedz się więcej o kursie >>

3 miesiące
119 zł
39,67 zł miesięcznie
Kup teraz
najczęściej wybierany
12 miesięcy
319 zł
26,58 zł miesięcznie
Kup teraz
24 miesiące
449 zł
18,71 zł miesięcznie
Kup teraz
Szukasz oferty z większą ilością dostępów dla swojej firmy?Oferta dla firm

Wszystko do nauki języka w jednym miejscu

Szukasz kursu dla pracowników?

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Oferta dla firm

Darmowe konto testowe

Wypróbuj bezpłatnie internetowy kurs językowy eTutor i obudź w sobie chęć do nauki języków!

Załóż darmowe konto

FAQ

W jaki sposób można zamówić kurs językowy eTutor?

Kursy eTutor angielski, eTutor niemiecki, eTutor hiszpański, eTutor włoski i Business English oferowane są w formie subskrypcji na wybrany okres. Abonament nie przedłuża się automatycznie na kolejny okres. Jeśli chcesz przedłużyć abonament, nie musisz czekać z dokonywaniem zamówienia do końca aktualnego okresu abonamentu. Po opłaceniu przedłużenia wykupiony okres zostanie dodany do aktualnego abonamentu. Zachowasz ciągłość dostępu do platformy, nie tracąc ani jednego dnia nauki.

Kiedy otrzymam dostęp do zakupionego kursu?

Wpłaty za kursy obsługiwane są przez zautomatyzowany system. W większości przypadków dostęp do zakupionego kursu otrzymasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na aktywację abonamentu zależy od wybranego sposobu płatności:

  • przelew elektroniczny/BLIK - wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania W przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku),
  • karta płatnicza - realizacja wpłaty w ciągu kilkunastu minut (czasami czas realizacji płatności może się wydłużyć do kilku godzin ze względu na konieczność weryfikacji płatności),
  • PayPal - wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę),
  • tradycyjny przelew - czas realizacji transakcji zależy od banku, zazwyczaj nie przekracza 1 dnia roboczego (w weekendy i święta przelewy nie są realizowane),
  • wpłata na poczcie - realizacja wpłaty dokonanej na poczcie trwa zwykle 2-3 dni robocze.)

Jeśli chcesz przyspieszyć udostępnienie kursów, prześlij do nas potwierdzenie wpłaty na adres e-mail: Kliknij obrazek lub przepisz adres e-mail

W jaki sposób gwarantujecie bezpieczeństwo transakcji?

Transakcje dokonywane szybkimi przelewami i kartami płatniczymi obsługują w naszym imieniu znane i zaufane firmy - PayU S.A. i PayPal. Oferują one wiele wygodnych sposobów płatności, jednocześnie zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Dane Twojej karty płatniczej nigdy nie są przekazywane do eTutor - otrzymujemy tylko komunikat z informacją, czy płatność została poprawnie zrealizowana.

Podczas całego procesu zakupowego stosujemy bezpieczne połączenia HTTPS. Szyfrowanie SSL zabezpiecza przed przechwyceniem wprowadzonych przez Ciebie danych przez osoby nieuprawnione.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT za zakupiony kurs?

Aby otrzymać fakturę VAT, należy przesłać do naszego Działu Obsługi Klienta komplet danych niezbędnych do wystawienia faktury (dane zamówienia, którego dotyczy faktura, dane nabywcy, numer NIP, adres do przesłania faktury) najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty dokonania zakupu.

W cenie kursów oferowanych w eTutor uwzględniona została stawka VAT odpowiednia dla kraju, z którego dokonano zakupu. W przypadku klientów z Polski jest to 23%.

Jak zrealizować kupon zakupiony za pośrednictwem innego serwisu lub kartę podarunkową?

Aby zrealizować kupon promocyjny eTutor zakupiony za pośrednictwem innego serwisu, należy przejść na stronę Realizacja kodu promocyjnego.

W jaki sposób mogę dokonać płatności, mieszkając za granicą?

Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić za nasze kursy za pomocą PayPal lub karty płatniczej.

Cena brutto kursów jest taka sama dla wszystkich klientów - nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat dla transakcji zagranicznych.

Jeżeli wpłata dokonywana jest w innej walucie niż złotówki, zostanie ona automatycznie przeliczona według obowiązującego w danym dniu kursu.

Jaki jest kod SWIFT Waszego banku niezbędny do wykonania przelewu z zagranicy?

Kod SWIFT: WBKPPLPP

Numer rachunku w standardzie IBAN: PL82150018651218601231410000

Czy z jednego konta może korzystać więcej niż jedna osoba?

Zgodnie z regulaminem serwisu jedno konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę. System optymalizuje proces nauki użytkownika w oparciu o zebrane dane na temat postępów - optymalizacja procesu nauki nie byłaby możliwa, gdyby z konta korzystała więcej niż jedna osoba.

W przypadku chęci udostępnienia kursu eTutor członkom rodziny przez osobę posiadającą aktywny abonament na kurs, możliwe jest uzyskanie zniżek. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.