ZALOGUJ SIĘ

1. Wybierz kurs, którego chcesz się uczyć

eTutor włoskieTutor włoski
 • Nauka od podstaw (poziomy A1-B2),
 • ponad 600 krótkich lekcji,
 • inteligentny system powtórek,
 • gry językowe, komiksy i wiele innych narzędzi.

2. Wybierz plan subskrypcji

 
39 zł/mies.

płatność co miesiąc

Wybieram
Najpopularniejszy
Promocja -40%
15,75 zł/mies.

189 zł co 12 miesięcy

Wybieram

Kursy językowe
dla firm

Podaruj kurs
w prezencie

Dlaczego nauka z eTutor się opłaca?

Konto z abonamentem
już od 15,75 zł /mies.

 • Dostęp do wszystkich lekcji na każdym poziomie
 • Nielimitowane powtórki
 • Dostęp do wszystkich gier językowych
 • Wyszukiwarka zagadnień gramatycznych
 • Tworzenie własnych list słówek
 • Rabat lojalnościowy nawet -35%

Darmowe konto
0 zł/mies.

 • Dostęp do lekcji z pierwszego tematu na każdym poziomie
 • Maksymalnie 500 powtórek
 • Limitowane gry językowe

Wszystko do nauki języka w jednym miejscu

Szukasz kursu dla pracowników?

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sprawdź ofertę

Darmowe konto testowe

Wypróbuj bezpłatnie internetowy kurs językowy eTutor i obudź w sobie chęć do nauki języków!

Załóż darmowe konto

FAQ

Jak mogę zamówić kurs językowy eTutor? Model dostępowy.

Kursy eTutor angielski, eTutor niemiecki, eTutor hiszpański, eTutor francuski, Business English, Travel English i eTutor matura oferowane są w formie abonamentu na wybrany okres. Po upływie tego okresu utracisz dostęp do kursu, ponieważ nie odnowi się on automatycznie.

Jeśli chcesz przedłużyć abonament, konieczne jest dokonanie kolejnej opłaty. Możesz to zrobić zarówno w trakcie trwania aktualnego abonamentu, jak i po jego zakończeniu. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu, do obecnego abonamentu dodamy kolejny rok dostępu. Zachowasz ciągłość, nie tracąc ani jednego dnia nauki.

Jak mogę zamówić kurs językowy eTutor? Model subskrypcyjny.

Kurs eTutor włoski oferowany jest w formie subskrypcji, która odnawia się automatycznie na kolejny okres rozliczeniowy do momentu dobrowolnej anulacji. Po anulowaniu subskrypcji możesz kontynuować naukę do końca okresu rozliczeniowego. Gdy dobiegnie on końca, będzie można odnowić subskrypcję.

W modelu subskrypcyjnym karta płatnicza to jedyny sposób płatności. Po pierwszym uzupełnieniu danych opłata jest z niej pobierana automatycznie za pośrednictwem PayU.

Kiedy otrzymam dostęp do zakupionego kursu?

Wpłaty za kursy obsługiwane są przez zautomatyzowany system. Czas oczekiwania na aktywację abonamentu zależy od wybranego sposobu płatności:

 • przelew elektroniczny/BLIK – wpłaty docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania. W przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku,
 • karta płatnicza – realizacja wpłaty w ciągu kilkunastu minut (czas realizacji płatności może się wydłużyć do kilku godzin ze względu na konieczność weryfikacji płatności),
 • PayPal – wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę,

Jeśli chcesz przyspieszyć udostępnienie kursów, prześlij do nas potwierdzenie wpłaty na adres e-mail podany na stronie Kontakt.

Jaką mam gwarancję bezpieczeństwa transakcji?

Transakcje dokonywane szybkimi przelewami i kartami płatniczymi obsługują w naszym imieniu znane i zaufane firmy - PayU S.A. i PayPal. Oferują one wiele wygodnych sposobów płatności, jednocześnie zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Dane Twojej karty płatniczej nigdy nie są przekazywane do eTutor – otrzymujemy tylko komunikat z informacją, czy płatność została poprawnie zrealizowana.

Podczas całego procesu zakupowego stosujemy bezpieczne połączenia HTTPS. Szyfrowanie SSL zabezpiecza przed przechwyceniem wprowadzonych przez Ciebie danych przez osoby nieuprawnione.

Jak mogę kupić kartę podarunkową?

Zakup karty podarunkowej na nasze kursy językowe jest prosty i wygodny. Aby to zrobić, odwiedź tę stronę Znajdziesz tam niezbędne informacje dotyczące karty podarunkowej, wariantów kursów i cen. Po dokonaniu wyboru, postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie, aby dokonać płatności.

Jak i gdzie mogę się uczyć?

Z eTutorem możesz uczyć się w przeglądarce internetowej lub aplikacji mobilnej (telefony z systemem Android oraz iOS). Nie ma także żadnych ograniczeń odnośnie miejsca ani czasu nauki.

W cenie uwzględnione są wszystkie poziomy zaawansowania wybranego kursu, a w trakcie wykupionego okresu abonamentu można przerobić dowolną liczbę lekcji dostępnych w ramach kursu. Do przerobionych lekcji możesz wielokrotnie powracać, aby lepiej utrwalić daną partię materiału.

Czy otrzymam zwrot kosztów, jeśli zrezygnuję z kursu?

Każdy Użytkownik może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty jej zawarcia. Jeśli chcesz zrezygnować z nauki, napisz wiadomość na adres e-mail podany na stronie Kontakt.

W wiadomości zawrzyj niezbędne dla nas dane: imię i nazwisko, nazwę konta (login), datę zawarcia umowy oraz informację, w jakim zakresie kurs nie spełnił Twoich oczekiwań – to dla nas bardzo cenna wiadomość na przyszłość, która pomaga nam w rozwijaniu platformy.

Otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli termin zostanie zachowany.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT za zakupiony kurs?

Aby otrzymać fakturę VAT, należy przesłać do naszego Działu Obsługi Klienta komplet danych niezbędnych do wystawienia faktury (dane zamówienia, którego dotyczy faktura, dane nabywcy, numer NIP, adres do przesłania faktury) najpóźniej w ciągu 3 dni kalendarzowych od daty dokonania zakupu. Będzie można ją również pobrać na stronie Zakupione kursy

Kursy oferowane na naszej stronie są zwolnione z podatku VAT.

Moja płatność się nie powiodła. Co zrobić dalej?

Jeśli widzisz komunikat, że transakcja się nie powiodła:

 • upewnij się, czy masz wystarczająco środków na koncie, aby móc dokonać płatności. W tym celu sprawdź saldo konta lub skontaktuj się z bankiem,
 • w przypadku płatności kartą, sprawdź, czy jej numer i data ważności są poprawne. Jeśli nie, zaktualizuj dane i ponów próbę,
 • być może to tylko chwilowy problem z połączeniem, więc odczekaj kilkanaście minut i spróbuj ponownie.

Jeśli dalej nie działa:

 • wybierz inną metodę płatności,
 • skontaktuj się ze swoim operatorem płatności.

Jak zrealizować kupon zakupiony za pośrednictwem innego serwisu lub kartę podarunkową?

Aby zrealizować kupon promocyjny eTutor zakupiony za pośrednictwem innego serwisu, należy przejść na stronę Realizacja kodu promocyjnego.

Mieszkam za granicą. W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić za nasze kursy za pomocą PayPal lub karty płatniczej.

Cena brutto kursów jest taka sama dla wszystkich klientów – nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat dla transakcji zagranicznych.

Jeżeli wpłata dokonywana jest w innej walucie niż złotówki, zostanie ona automatycznie przeliczona według obowiązującego w danym dniu kursu.

Jaki jest kod SWIFT Waszego banku niezbędny do wykonania przelewu z zagranicy?

Kod SWIFT: BREXPLPWXXX

Numer rachunku w standardzie IBAN: PL81114011400000498342001005

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs włoskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij