ZALOGUJ SIĘ

Jak kupić?

Jak mogę zamówić kurs językowy eTutor?

Kursy eTutor angielski, eTutor niemiecki, eTutor hiszpański, eTutor włoski, eTutor francuski, Business English i Travel English oferowane są w formie subskrypcji na wybrany okres. Abonament nie przedłuża się automatycznie na kolejny okres.

Jeśli chcesz przedłużyć abonament, nie musisz czekać z dokonywaniem zamówienia do końca aktualnego okresu abonamentu. Po opłaceniu przedłużenia wykupiony okres zostanie dodany do aktualnego abonamentu. Zachowasz ciągłość dostępu do platformy, nie tracąc ani jednego dnia nauki.

Kiedy otrzymam dostęp do zakupionego kursu?

Wpłaty za kursy obsługiwane są przez zautomatyzowany system. W większości przypadków dostęp do zakupionego kursu otrzymasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na aktywację abonamentu zależy od wybranego sposobu płatności:

  • przelew elektroniczny/BLIK - wpłaty dokonane przelewem elektronicznym docierają do nas zwykle w ciągu kilku minut od wysłania (w przypadku niektórych banków czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu poza godzinami pracy banku),
  • karta płatnicza - realizacja wpłaty w ciągu kilkunastu minut (czasami czas realizacji płatności może się wydłużyć do kilku godzin ze względu na konieczność weryfikacji płatności),
  • PayPal - wpłaty dokonywane z salda konta PayPal lub kartą płatniczą księgowane są zwykle w ciągu kilku minut, przez całą dobę,
  • tradycyjny przelew - czas realizacji transakcji zależy od banku, zazwyczaj nie przekracza 1 dnia roboczego (w weekendy i święta przelewy nie są realizowane),
  • wpłata na poczcie - realizacja wpłaty dokonanej na poczcie trwa zwykle 2-3 dni robocze.

Jeśli chcesz przyspieszyć udostępnienie kursów, prześlij do nas potwierdzenie wpłaty na adres e-mail podany na stronie Kontakt.

Jaką mam gwarancję bezpieczeństwa transakcji

Transakcje dokonywane szybkimi przelewami i kartami płatniczymi obsługują w naszym imieniu znane i zaufane firmy - PayU S.A. i PayPal. Oferują one wiele wygodnych sposobów płatności, jednocześnie zapewniając bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Dane Twojej karty płatniczej nigdy nie są przekazywane do eTutor - otrzymujemy tylko komunikat z informacją, czy płatność została poprawnie zrealizowana.

Podczas całego procesu zakupowego stosujemy bezpieczne połączenia HTTPS. Szyfrowanie SSL zabezpiecza przed przechwyceniem wprowadzonych przez Ciebie danych przez osoby nieuprawnione.

Jak wygląda korzystanie z kursu? W jaki sposób otrzymuję dostęp do materiałów?

Korzystanie z platformy eTutor odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android lub iOS.

W cenie abonamentu uwzględnione są wszystkie poziomy zaawansowania wybranego kursu. Nie musisz więc deklarować z góry swojego aktualnego poziomu umiejętności.

W trakcie wykupionego okresu abonamentu można przerobić dowolną liczbę lekcji dostępnych w ramach kursu. Nie ma także żadnych ograniczeń odnośnie miejsca ani czasu nauki. Do przerobionych lekcji możesz wielokrotnie powracać, aby lepiej utrwalić daną partię materiału.

Czy mogę wracać do wcześniej przerobionych lekcji?

Lekcje i ćwiczenia w ramach kursu eTutor możesz przerabiać dowolną liczbę razy. W każdej chwili masz możliwość cofnięcia się do wcześniej przerabianych lekcji. Nie narzucamy Ci sztywnego programu nauki - przez cały okres korzystania z kursu masz dostęp do wszystkich zawartych w nim lekcji.

W jaki sposób sprawdzane będą moje wypracowania?

System eTutor posiada jednak wbudowaną funkcję automatycznego sprawdzania poprawności Twoich tekstów angielskich.

  • jedyny w Polsce tak rozbudowany system sprawdzający poprawność gramatyczną tekstów w języku angielskim,
  • poprawia do 10 razy więcej błędów niż edytory tekstu,
  • rozpoznaje kilkaset typów błędów gramatycznych,
  • podaje możliwe warianty poprawek i wyjaśnia niezbędne zasady gramatyczne.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT za zakupiony kurs?

Aby otrzymać fakturę VAT, należy przesłać do naszego Działu Obsługi Klienta komplet danych niezbędnych do wystawienia faktury (dane zamówienia, którego dotyczy faktura, dane nabywcy, numer NIP, adres do przesłania faktury) najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty dokonania zakupu.

W cenie kursów oferowanych w eTutor uwzględniona została stawka VAT odpowiednia dla kraju, z którego dokonano zakupu. W przypadku klientów z Polski jest to 23%.

Jak zrealizować kupon zakupiony za pośrednictwem innego serwisu lub kartę podarunkową?

Aby zrealizować kupon promocyjny eTutor zakupiony za pośrednictwem innego serwisu, należy przejść na stronę Realizacja kodu promocyjnego.

Mieszkam za granicą. W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić za nasze kursy za pomocą PayPal lub karty płatniczej.

Cena brutto kursów jest taka sama dla wszystkich klientów - nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat dla transakcji zagranicznych.

Jeżeli wpłata dokonywana jest w innej walucie niż złotówki, zostanie ona automatycznie przeliczona według obowiązującego w danym dniu kursu.

Jaki jest kod SWIFT Waszego banku niezbędny do wykonania przelewu z zagranicy?

Kod SWIFT: WBKPPLPP

Numer rachunku w standardzie IBAN: PL82150018651218601231410000

Czy z jednego konta może korzystać więcej niż jedna osoba?

Zgodnie z regulaminem serwisu jedno konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę. System optymalizuje proces nauki użytkownika w oparciu o zebrane dane na temat postępów - optymalizacja procesu nauki nie byłaby możliwa, gdyby z konta korzystała więcej niż jedna osoba.

W przypadku chęci udostępnienia kursu eTutor członkom rodziny przez osobę posiadającą aktywny abonament na kurs, możliwe jest uzyskanie zniżek. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.


Kurs eTutor angielski

3 miesiące
119 zł
39,67 zł miesięcznie
Kup teraz
najczęściej wybierany
12 miesięcy
319 zł
26,58 zł miesięcznie
Kup teraz
24 miesiące
449 zł
18,71 zł miesięcznie
Kup teraz