ZALOGUJ SIĘ

Ulepszenia w Krzyżówkach

02.09.2016

Powrót do listy wpisów

Wczoraj wprowadziliśmy kilka zmian w naszych serwisach. Poniżej znajduje się krótka lista najważniejszych:

- Wprowadzono ulepszenia w funkcjonowaniu krzyżówek - będą się lepiej wyświetlały na przeglądarkach mobilnych. Dodatkowo, na wszystkich platformach nad zaznaczonym/wpisywanym hasłem będzie się wyświetlać wskazówka do tego hasła.

- Dodano możliwość przeglądania haseł w słownikach tematycznych wg popularności - nie tylko wg kolejności alfabetycznej. https://www.diki.pl/dictionary/categories/en/pl

- Wprowadzono korekty do podpowiedzi "autocomplete" w słowniku Diki - teraz wyświetlają się od lewej krawędzi na liście wyszukiwania i ich highlight jest czytelniejszy, można pomiędzy podpowiedziami przechodzić za pomocą strzałek "góra" i "dół" oraz przejść do wyników wyszukiwania za pomocą klawisza "enter." Podpowiedzi wyświetlają się dla słów polskich i angielskich - jeśli język nauki jest ustawiony jako angielski oraz dla polskich i niemieckich - jeśli język nauki jest ustawiony jako niemiecki.

- Na życzenie użytkowników przywrócono odnośnik do listy "trudne słówka" na ekranie gratulacyjnym po wykonanej sesji powtórek.

- Wraz z następnym pakietem zmian z eTutor zostanie usunięta zakładka “Społeczność: Kawiarnia”. Sam moduł przesyłania wiadomości prywatnych pomiędzy użytkownikami w serwisie będzie działał bez zmian.Powodem usunięcia tej funkcji jest jej znikoma popularność, a także dostosowywanie wnętrza serwisu do potrzeb związanych z wyświetlaniem go na urządzeniach mobilnych.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

PROMOCJA -40%Is it eTutor you're looking for? Zgarnij kurs angielskiegoSPRAWDŹ >>