ZALOGUJ SIĘ

Rozbudowa kursu eTutor angielski - poziomy A1, A2, B1

05.02.2015

Powrót do listy wpisów

Kurs eTutor angielski jest w trakcie rozbudowy. Zakończyliśmy pierwszy etap prac związany z aktualizacją lekcji na poziomach A1, A2 i B1.

Najważniejsze z dokonanych zmian:

- Zmiana schematu numeracji lekcji w kursie. Lekcje ponumerowane są teraz osobno w ramach każdego poziomu, na przykład A1-1, A1-2, ..., A2-1, A2-2, itd. Taki sposób numeracji ułatwi nam w przyszłości dodawanie nowych lekcji na poszczególnych poziomach.

- Treść notatek gramatycznych modyfikowana jest w oparciu o Wasze uwagi, aby były jeszcze bardziej przystępne. Notatki poszerzane są o dodatkowe wyjaśnienia i przykłady. Dodajemy także nowe notatki gramatyczne.

- Dodaliśmy nowe ćwiczenia do odświeżonych notatek gramatycznych oraz zaktualizowaliśmy istniejące ćwiczenia. Dodatkowo wszystkie zdania zawarte w ćwiczeniach otrzymały polskie tłumaczenia.

- Dodanie notatek językowych, podsumowujące zwroty przydatne w typowych sytuacjach życia codziennego (na przykład zamawianie obiadu w restauracji, poznawanie nowych ludzi).

- Ćwiczenia pisemne – Wprowadziliśmy zmiany, które sprawią, że osoby pierwszy raz rozpoczynające naukę języka angielskiego będą mogły w łatwiejszy sposób wykonać prace pisemne. Zwiększyliśmy liczbę podpowiedzi i użytecznych zwrotów, szczególnie w lekcjach na poziomach A1 i A2.

- Słownictwo – Część list słówek zostało zmodyfikowanych, aby słownictwo pojawiało się w odpowiednim tempie.

Do końca lipca 2015 będziemy pracować nad przebudową poziomów B2, C1 i C2.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij