ZALOGUJ SIĘ

W hiszpańskim barze - lekcja specjalna

18.04.2024

Powrót do listy wpisów

Nie zwalniamy tempa! Na platformie czeka na Ciebie pierwsza hiszpańska lekcja specjalna. Poznaj lepiej słynne tapas i wznieś swój hiszpański na wyższy level.

W hiszpańskim barze to coś więcej niż tylko lekcja specjalna. Znajdziesz w niej  filmik, w którym szef kuchni, Adrian Stojewski, przedstawi cały wachlarz pysznych tapas i opowie o tym, jak to się stało, że z muchy, która wpadła do napoju narodziła się wielka hiszpańska tradycja.

Tapas to nie jedzenie, tapas to styl życia! Przekonaj się o tym w lekcji specjalnej i dowiedz się, jak zamówić jedzenie i piwko podróżując po Hiszpanii. ¡Vamos!
 

PRZEJDŹ DO LEKCJI


 

Hiszpańska lekcja specjalna nie jest jednorazową akcją. Od teraz takie lekcje będą pojawiać się regularnie - “W hiszpańskim barze” to dopiero początek.😏 W oczekiwaniu na kolejne odsłony możesz zabawić się trochę w quizach

Każda lekcja specjalna będzie dostępna za darmo przez dwa tygodnie od dnia publikacji. Po upływie tego czasu możesz wykupić dostęp do niej za zgromadzone w serwisie wirtualne monety. Ale po co płacić, jak możesz zajrzeć do lekcji już teraz? :)

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij