ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom B2 w kursie eTutor francuski

10.04.2024

Powrót do listy wpisów

Mesdames et Messieurs, od dzisiaj macie szansę wejść na kolejny poziom językowego wtajemniczenia! Nasza oferta właśnie wzbogaciła się o kurs francuskiego na poziomie B2. 

Mamy to! Językowcy oprócz swojej nieocenionej wiedzy, na strony kursu B2 przelali swoje dusze i serca, które na wspomnienie croissanta i Wieży Eiffla biją mocniej. 

PRZETESTUJ NOWY POZIOM!

Co znajdziesz na poziomie B2 

A czego nie znajdziesz! Nowy poziom kursu bogaty jest w wysokiej jakości treści, które gładko przeprowadzą Cię przez kolejne etapy nauki. eTutor francuski B2 zawiera 50 tematów podzielonych na 150 lekcji, w których znajdziesz ćwiczenia językowe i gramatyczne wraz z teorią. Nie zabraknie też dialogów, czytanek, ciekawostek kulturowych i nie tylko! 

Dzięki kursowi francuskiego nauczysz się słownictwa na poziomie zaawansowanym. Teraz rozmowa po francusku będzie dla Ciebie niczym bagietka z masłem. :D 

Masz aktywny dostęp do kursu eTutor francuski? Wejdź w zakładkę Lekcje i ciesz się nowym poziomem już teraz!

A jeśli zastanawiasz się, czy warto zacząć swoją przygodę z językiem francuskim w eTutorze, to masz ostatnią szansę na zakup tego kursu w niższej cenie. Teraz w promocji możesz zgarnąć roczny dostęp za jedyne 149 zł.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź