ZALOGUJ SIĘ

City break w Londynie - angielska lekcja specjalna

04.04.2024

Powrót do listy wpisów

To jedno z najbardziej popularnych miast w Europie ma do zaoferowania o wiele więcej niż tylko Big Bena. Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o Londynie i szlifuj swój angielski!

Czy w czerwonym autobusie można płacić kartą? Jak najlepiej poruszać się po Londynie? Co w brytyjskim slangu znaczy cheerio i geezer? Miasto ryby z frytkami, wielu dialektów i kultur stoi przed Tobą otworem w naszej najnowszej lekcji specjalnej. Let’s go!

PRZEJDŹ DO LEKCJI

Fajna ta lekcja, co? Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla miłośników języka angielskiego takich, jak Ty. Zajrzyj do lekcji specjalnej Witamy w przyszłości i dowiedz się co nieco o sztucznej inteligencji albo do lekcji Czary-mary: wierzenia i przesądy i pomóż swojemu szczęściu.

Każda lekcja specjalna jest dostępna za darmo przez dwa tygodnie od dnia publikacji. Po upływie tego czasu możesz wykupić dostęp do niej za zgromadzone w serwisie wirtualne monety.

Angielska lekcja specjalna City break w Londynie jest dostępna bezpłatnie do 17.04.2024. Za jej wykonanie otrzymasz 10 monet.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij