ZALOGUJ SIĘ

Kurs angielskiego dla maturzystów

22.03.2024

Powrót do listy wpisów

Większość z nas maturalne przeżycia kojarzy ze stresem i presją, żeby zdać wszystko jak najlepiej. Podaruj maturzyście dostęp do kursu eTutor matura, a przygotowanie do egzaminu stanie się łatwiejsze!

Pamiętasz zmęczenie materiału i stres towarzyszące przygotowaniom do matury? Tony kserówek, podręczników i repetytoriów? U nas wszystko, co warto powtórzyć przed maturą z angielskiego znajdziesz w wygodnej apce eTutora.

Dostęp na 3 miesiące kosztuje tylko 99 zł. Możesz także sprezentować przyszłemu maturzyście roczny kurs - w formie karty podarunkowej.
 

PRZEJDŹ DO OFERTY


 

eTutor matura to kurs języka angielskiego inny niż wszystkie! Został stworzony z myślą o potrzebach maturzystów i składa się z ćwiczeń opartych o realne arkusze maturalne. Przygotujesz się z nim do matury na poziomie podstawowym, rozszerzonym i do matury ustnej. Dzięki temu, przystępując do egzaminu, wszystko będziesz mieć przećwiczone! 

Chcesz sprawdzić, czy warto? Naszym zdaniem tak, ale Ty możesz przetestować aplikację przez 3 dni za darmo. Niczego nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać! :) 

Z oferty może skorzystać każdy Użytkownik indywidualny. W przypadku przedłużeń ważnego jeszcze kursu, do obecnego abonamentu doliczamy kolejne 3 miesiące.

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

Hej, chcesz coś z eTutora?Złap rabat -40% na kurs angielskiego!SPRAWDŹ >>Zamknij