ZALOGUJ SIĘ

Nowy poziom B2 w kursie eTutor włoski

13.03.2024

Powrót do listy wpisów

Ragazze e ragazzi, dziś wielki dzień - w naszej ofercie językowej pojawił się kurs włoskiego na poziomie B2!

Czy to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe? Nie w eTutorze! Nasz zespół potrafi zdziałać cuda, a świeżutki kurs włoskiego można śmiało  rozpatrywać w takich kategoriach. È davvero incredibile!

FORZA! PRZETESTUJ NOWY POZIOM!

Co znajdziesz na poziomie B2 

Dzięki nowemu poziomowi zyskasz swobodę komunikacyjną - B2 to już nie przelewki. Czeka na Ciebie aż 50 tematów i ponad 150 przydatnych lekcji z dialogami, ćwiczeniami i wszystkim tym, co najlepsze - od wymiany zdań z fachowcami po rozmowy o ogórku kiszonym!

To wszystko? Oczywiście, że nie! O kursie B2 możemy mówić bez końca. Słuchanie, czytanie, mówienie (bo przecież mamy super trenera wymowy), pisanie… Z nami przygotujesz się na wszystko! Rozmawiaj jak prawdziwy Włoch, odkrywaj włoskie filmy i seriale, podróżuj i baw się językiem.

Masz aktywny dostęp do kursu eTutor włoski? Wejdź w zakładkę Lekcje i rozsmakuj się w kolejnych porcjach wiedzy, niczym w najlepszej włoskiej pizzy! 

A jeśli jeszcze nie uczysz się włoskiego z eTutorem, to teraz masz szansę kupić roczny kurs za 149 zł. Wkrótce cena wzrośnie, więc to ostatnia okazja na taki zakup! Jeśli to Cię nie przekonuje, możesz również wybrać wariant miesięczny w cenie 35 zł, w modelu subskrypcyjnym. Andiamo!

Ucz się angielskiego z eTutorem!
Odkryj najpopularniejszy w Polsce kurs online Sprawdź

PROMOCJA -40%Is it eTutor you're looking for? Zgarnij kurs angielskiegoSPRAWDŹ >>